עמוד הבית » אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

צילום:pexels
אנחנו עומדים להיכנס למזל התשיעי בגלגל המזלות- מזל קשת שמסמל את החופש, את העצמאות, את האי- תלות. בני המזל אוהבים אופקים רחבים, הן במובן הפיזי- הקשת דוהר במרחבים פתוחים ללא הגבלה, והן במובן המנטלי- בני המזל ניחנים במחשבה רחבה ומופשטת.

על אף הדהירה הפראית של הקשת, הוא ניחן באמות מוסר גבוהות מאוד. השאיפה המובילה אותו בחיים היא לצדק ולאמת. לא סתם הכוכב הכי גדול במערכת השמש קרוי צדק, בלועזית יופיטר, שהוא הכוכב השולט והמשויך למזל קשת. ואכן, יופיטר מכביר בטובו על הקשתים. עוד ממאפייני המזל זה כל מה שקשור בחוץ –לארץ, הקשת אוהב לנסוע לחו"ל, זה גם דרכו החובקת עולם ומלאו.

דבר שני זה מוסדות להשכלה גבוהה, וכל מה שקשור ללימודים גבוהים. הקשת מטבעו הוא סקרן ואוהב לחקור, לכן יצטיין באקדמיה, הרבה מהקשתים מגיעים לעמדות מאוד גבוהות באקדמיה.

צילום:pexels

אנו ניכנס השנה למזל קשת ב22 לחודש בשעה 4:35, השמש תיכנס לקשת בזמן הזה, בכל שנה השמש נכנסת למזל מסוים בשעה אחרת.

אנו נמצאים בליקוי לבנה שיחול ב19 לחודש שיהיה מדויק בשעה 10:59 בבוקר לפי שעון ישראל. ליקוי לבנה נוצר שהירח נמצא ממול השמש, וזה כמובן שהירח יהיה במלאו. בשונה ממנו ליקוי חמה, קורה כאשר הירח נמצא במולדו כאשר הוא עובר באותה מעלה שהשמש נמצאת, כזה ליקוי חמה

יקרה ב4 לדצמבר. לשני סוגי הליקויים חמה ולבנה נודעת השפעה אסטרולוגית על החיים בכדור הארץ. מה שקורה זה שהאנרגיה נחסמת בליקויים וזה עשוי לגרום לשינויים פתאומיים אצל כל אחד ואחד מאתנו. המזלות שהכי יושפעו מהליקויים הנוכחים הם סוף שור ותחילת תאומים וגם סוף עקרב ותחילת קשת.

צילום:pexels

צפויים שינויים בקרוב לילידי המזלות הללו. הליקוי הלבנה שיחול ב 19 לנובמבר יהיה בעל אופי לשינויים יותר חיובים. לעומתו ליקוי החמה שיבוא בעקבותיו יהיה בעל אופי לשינויים יותרשלילים. ואם יש למישהו, שהוא לא בהכרח בן המזלות שצוינו, כוכב כלשהו על הציר של המזלות הנ"ל, גם הוא ירגיש את השפעת הליקוי וזאת כמובן בהתאם לאופיו של הכוכב ושמה שהוא מציין/משפיע במפה האישית של אותו אדם.

צילום: באדיבות רועי לב

מאת: רועי לב אסטרולוג http://loebastrology.com/

0548041123