עמוד הבית » הסרט 'נוכלות עם סגנון' The Hustle יוצא לאקרנים .09.05
בידור

הסרט 'נוכלות עם סגנון' The Hustle יוצא לאקרנים .09.05

NW_03085_RAnne Hathaway stars as Josephine Chesterfield and Rebel Wilson as Penny Rust in THE HUSTLE, a Metro Goldwyn Mayer Pictures film.Credit: Christian Black / Metro Goldwyn Mayer Pictures© 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc. All Rights Reserved.

תקציר:

רבל וילסון ואן האת'ווי הן זוג נוכלות עם דינמיקה בלתי מנוצחת. הן מתמקצעות במלאכת הנוכלות ומעבירות את זמנן בעיר חוף צבעונית בדרום צרפת. ג'וזפין צ'סטרפילד (אן האת'ווי) היא אישה בריטית נוצצת ומפתה, עם בית מהמם בעיירה בומונט-סור-מר בצרפת. לג'וזפין יש תחביב צדדי, לרמות גברים עשירים ונאיביים מכל קצוות העולם.

אל תוך עולמה מלא האושר והעושר מתפרצת כרוח סערה פני ראסט
(רבל וילסון), אישה אוסטרלית בעלת נפש חופשיה אשר אוהבת הנאות לפחות כמו שג'וזפין מתוכננת ומתוחכמת. בזמן שפני עורמת כמויות נאות של כסף בכך שהיא מתחמנת גברים בברים שכונתיים, ג'וזפין ממלאת את הכספת שלה ביהלומים ענקיים לאחר ששדדה גברים להם ארבה באולמות קזינו נוצצים. על אף השוני ביניהן, שתיהן מומחות בתחומן, והן מתחמנות גברים אשר בעברם עשו עוול לנשים.

Nilson stars as Penny Rust and Anne Hathaway as Josephine Chesterfieldin THE HUSTLE, a Metro Goldwyn Mayer Pictures film.Credit: Christian Black / Metro Goldwyn Mayer Pictures© 2019 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc. All Rights Reserved.

 

בימוי: כריס אדיסון

תסריט: ג'ק שייפר

הפקה: רוג'ר בירנבאום, אילנה הרצרג, אליסון אוון

צילום: מייקל קולטר

פסקול: יאן מק'קולו

 

שחקניות:

אן האת'ווי – ג'וזפין צ'סטרפילד

רבל וילסון – פני ראסט

 

אורך הסרט: 93 דקות ארה"ב 2019

על הבמאי והשחקניות:

כריס אדיסון – במאי

 

אדיסון הגיח לתודעה כבמאי לאחר קריירה רבת שנים כשחקן. מאז הוא הספיק להיות מפיק העונה הרביעית והחמישית של הסדרה המוערכת 'ויפ' ובעבור עבודתו בסדרה זכה ברציפות בשני פרסי האמי בשנים 2015 ו-2016. על השחקניות בסרט אמר אדיסון: "הכישרון המדהים של וילסון בקומדיה פיזית יחד עם הניואנסים והתחכום של האת'ווי מייצר הרכב נוכלות שמסוגל להונות כל גבר תמים באשר הוא." 'נוכלות עם סגנון' הוא סרט הביכורים שלו כבמאי.

אן האת'ווי – ג'וזפין צ'סטרפילד

השחקנית והמפיקה האמריקאית פרצה לתודעה בסרט 'יומני הנסיכה'. בשנת 2008 היתה מועמדת לפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר, בעבור משחקה בסרט 'רייצ'ל מתחתנת'. בשנת 2010 זכתה בפרס האמי לדיבוב הטוב ביותר כאשר דובבה את הנסיכה פנלופי בסדרה 'משפחת סימפסון', ובשנת 2012 זכתה בפרס האוסקר לשחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסרט 'עלובי החיים'. האת'ווי היא שחקנית מגוונת מאד, כפי שניתן לראות בתפקידיה השונים בסרטים כגון 'השטן לובשת פראדה', 'אליס בארץ הפלאות', 'בין כוכבים' ועוד.

רבל וילסון – פני ראסט

וילסון היא שחקנית וקומיקאית אוסטרלית אשר הגיעה להגשים את חלומה להיות שחקנית בארה"ב בזכות מלגת תיאטרון שמומנה על ידי כוכבת אוסטרלית אחרת, ניקול קידמן. וילסון הגיחה לתודעה ההוליוודית והעולמית כאשר שיחקה את דמותה של 'איימי השמנה' בקומדיה המוזיקלית 'פיץ' פרפקט', דמות אשר שבה לגלם גם בשני סרטי ההמשך. שנה לפני כן היכתה גלים כאשר שיחקה בקומדיה 'מסיבת רווקות'. בשנת 2013 שיחקה בסרטו של הבמאי המצליח מייקל ביי 'רווח וכאב'.

הסרט מופץ על ידי פורום פילם.