עמוד הבית » יישור שיניים בדרך שאף אחד לא יבחין

יישור שיניים בדרך שאף אחד לא יבחין

צילום: unsplash
אנחנו חיים היום בעידן באמת יוצא דופן במובנים רבים. אנחנו חיים בתקופה בה כל אחד מאיתנו יכול לעשות שינוי אם הוא רוצה להיראות טוב יותר בקלות רבה יחסית. כיוון שאנחנו חיים בעידן בו יש לנו את האופציה ליהנות מכל הכלים המתקדמים שהעולם המערבי נתן לנו, אנחנו יכולים לשנות גם את החיוך שלנו אם אנחנו רוצים. אנחנו כבר יודעים זאת ממזמן.

החיוך שלנו, יכול להשפיע על מצב הרוח שלנו במובנים רבים. כאשר אנחנו מרגישים שלמים עם האופן בו אנחנו נראים, אנחנו מרגישים הרבה יותר טוב, הלכה למעשה. כלומר, לעיתים, מספיק לעשות שינוי מינימלי כדי לא רק לשנות את המראה של השיניים, אלא כדי להביא לשינוי אמיתי ועמוק בחיים של מטופלים. במאמר הבא אנחנו רוצים לדבר אתכם על תהליך יישור שיניים. מה הוא כולל, באילו כלים אנחנו משתמשים וכן הלאה. אם אתם רוצים לשמוע עוד, המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם.

למי יישור שיניים יכול להתאים

אז עוד לפני שהמרפאה עצמה נכנסת לתמונה ואנשי המקצוע בה, אנחנו צריכים להבין למי מיועד השירות. אז השירות רלוונטי לכמה סוגים של מטופלים. הקבוצה הראשונה היא של נערים ונערות צעירים המעוניינים לעבור תהלוך של יישור שיניים מקצועי. בדרך כלל אלו הגילאים הפופולארים לתהליכים מהסוג הזה. כיוון שכך, אנחנו כאילו 'מתקנים את הבעיה', מוקדם ככל הניתן. כן כדאי לציין כאן כי חשוב להביא בני נוער בגיל בו הם כבר יכולים לשתף פעולה. הרבה פעמים תהליכים של יישור שיניים לוקחים זמן ודורשים מהמטופלים עצמם לקחת חלק בטיפול. כלומר, אנחנו צריכים לשים לב כי הילד כבר בגיל בו הוא יכול לקחת על עצמו אחריות מהסוג הזה. כמובן, הטיפולים רלוונטים גם לאנשים מבוגרים. כיוון שאנחנו, במרפאת הכט סמייל, יודעים איך להתאים את הטיפול באופן כזה שלא ייראה לעין, אנחנו מאפשרים גם למי שחוששים מהטיפול בדיוק בגלל החשש לפגיעה באסתטיקה, להשלים את מה שרצו להשלים לאורך כל השנים. אם יש לנו את האמצעים לעזור לכם, אין סיבה שלא תרגישו בנוח עם החיוך שלכם בכל גיל.

איך נראה תהליך הטיפול הלכה למעשה

אנחנו מאמינים כי כמו בכל דבר הנוגע לבריאות שלנו, אנחנו לא יכולים להתפשר ולא לדרוש לקבל את הטוב ביותר. לכן, היה לנו חשוב כל כך לאפשר לכם ליהנות מטיפול מקצועי לאורך כל הדרך. הכט סמייל היא מרפאה פרטית. כך שהטיפול אותו אתם מקבלים במסגרת השירות, הוא טיפול מוקפד, במהלכו אנחנו משתמשים בחומרים והכלים הטובים ביותר, הכל כדי לעזור לכם להרגיש טוב יותר ולשפר את מראה השיניים. תהליך הטיפול מחולק לכמה שלבים:

  1. שלב האבחון: כדי שבכלל נוכל לצאת לדרך, אנחנו צריכים להבין על מה אנחנו מדברים. כלומר, אנחנו צריכים להבין איזו בעיה אנחנו פותרים לכתחילה ולכן, אנחנו צריכים לאבחן את המטופל. להבין האם הבעיה היא רווחים בשיניים למשל? או אי התאמה בין הלסתות וכן הלאה. כמובן, נקבע את אופי הטיפול ביחס לאבחון.
  2. יציאה לדרך: אחרי שנקבע תכנית עבודה מסודרת נוכל להתחיל בעבודה. יהיו מקרים בהם הטיפול ייארך פרק זמן ארוך יותר, כיוון שנדרש להניח סד על השיניים אשר יוביל ללחץ וישנה את מיקום השן לאורך זמן. במקרים אחרים, ציפוי חרסינה יספיק. אנחנו כמובן נתייחס למכלול השיקולים בכובד ראש כדי שנוכל להתאים את הטיפול הרלוונטי ביותר.
  3. סיום הטיפול וקבלת תוצאות: אנחנו לא נעזוב עד שהתוצאות יהיו לשביעות רצונו של הלקוח. במרפאת הכט סמייל חשוב לנו להישאר קשובים ללקוחות שלנו ולהוציא אותם מרוצים. אנחנו מבינים איזה שינוי אנחנו יכולים לעשות בחיים של הלקוחות שלנו ואנחנו מתייחסים לעבודה שלנו במלוא הרצינות הנדרשת.

הוספת תגובה

הוספת תגובה