עמוד הבית » כוכבי המירוץ למיליון, נבחרו לככב בקמפיין
הטופ

כוכבי המירוץ למיליון, נבחרו לככב בקמפיין

התאומות נוי והדר, צילום ICONZ by Medio
התאומות נוי והדר והתאומים ממן נבחרו לככב בקמפיין של חברת 'פלאנט' יבואנית ומשווקת שעונים מקוריים של מייקל קורס, הוגו בוס ועוד

התאומות נוי והדר והתאומים ממן, כוכבי המירוץ למיליון, נבחרו לככב בקמפיין של חברת פלאנט – בית של מותגים, יבואנית ומשווקת שעונים מקוריים של מותגי השעונים מייקל קורס, הוגו בוס,  ראדו, ארמני, לקוסט ועוד. הקמפיין יעלה באמצעות משרד הדיגיטל Iconz by medio בעלות השקעה כוללת של מיליון ₪.

הקמפיין, תחת הסלוגן "זה רק נראה אותו דבר, שעון מקורי קונים רק מהיבואן הרשמי"  נועד להעלות את המודעות למכת הזיופים העולמית בתחום השעונים.

לדברי מאיה רודיק סמנכ"לית השיווק בחברת פלאנט: "תחום זיופי השעונים בישראל הפך למגפה של ממש והקמפיין הזה מהווה דרך נוספת להילחם בתופעה, שבסופו של דבר פוגעת בצרכן הישראלי, אשר מפסיד כסף על קניית שעון מזויף ונגרמת לו עוגמת נפש.

דרך הקמפיין אנו רוצים לעורר את המודעות של הצרכן לדרוש שעון מקורי".

חברת פלאנט – בית של מותגים,  בעלת ותק של למעלה מ- 20 שנה, הינה משווקת בלעדית של שעוני יוקרה ושעוני אופנה מקוריים של המותגים: Hugo Boss , Nautica, Guess, Gc, Lacoste,  Montblanc, Mido , Rado, מותגי שעוני האופנה של Fossil: Diesel Michael Kors, Armani, Kate Spade, Skagen, DKNY ועוד.

 

רשימת החנויות והמשווקים המורשים: http://planetime.co.il/