עמוד הבית » מהיום אלובין תספק מענה לקהל הפרטי

מהיום אלובין תספק מענה לקהל הפרטי

גל סגל עינת שרוף ואריה נקש צילום: אביב חופי
חברת אלובין תעשיות אלומיניום השיקה ביום חמישי (בתאריך 31.03.22) בגלריה דובנוב בתל אביב את כניסתה לשוק הבניה הפרטי על הקמת רשת אולמות תצוגה והשקת מערכות דלתות וחלונות חדשניות.

באירוע שכינס תחת קורת גג אחת את טובי האדריכלים, מעצבי הפנים ואנשי תעשיית הבניה מרחבי הארץ הוצגה דלת הזזה בעיצוב מינימליסטי OpenView , המאפשרת מפתחי ענק לבתים באופן שהטבע חודר במלואו לבית. מדובר במוצר חדשני שלראשונה מיוצר בארץ ומהווה אלטרנטיבה איכותית למוצרי היבוא היקרים.

בנאומו המרגש ציין אריה נקש הבעלים של חברת אלובין, העומד בראש מספר חברות מבוססות תעשייה ישראלית, את החשיבות, בימים אלה של משבר כלכלי עולמי, של אימוץ מדיניות "כחול לבן". הזמין את אנשי המקצוע לבקר במרכז המבקרים החדש של החברה הנמצא במפעל בקריית ביאליק, על מנת לאפשר למבקרים  להתוודע בפעם הראשונה בישראל לתהליכי הייצור השונים של פרופילי האלומיניום ולהתחקות אחר המסלול שעובר חומר הגלם עד למוצר המוגמר, ולהתרשם מפעילותו של המכבש החדש לייצור פרופילים, שהוא המכבש הגדול בתחומו במזרח התיכון.

יקי ארזי ואריה נקש צילום: אביב חופי

באו לפרגן: גל סגל, מנכ"ל חברת אלובין, אדריכל יקי ארזי, אדריכל אבי שטרנפלד, אדריכל גיא ורונה, ג'קי בוגן מהדמויות הבולטות בתעשיית האלומיניום הישראלית ואחת הנשים הבודדות בה ועוד עשרות אנשי מקצוע מובילים מתחום העיצוב והבניה בישראל.