עמוד הבית » מורן מנו מונה לקונסול הכבוד של מלטה במחוז חיפה

מורן מנו מונה לקונסול הכבוד של מלטה במחוז חיפה

הענקת כתב המנוי- שגרירת מלטה בישראל אלינה ומורן מנו וסגן שגרירת מלטה, צילום: מ.ל. ת
במעמד חגיגי שהתקיים במשרד החוץ בירושלים, הוענק כתב מינוי לתפקיד קונסול הכבוד של מלטה במחוז חיפה למר מורן מנו, מנכ"ל חברת "מנו ספנות בע"מ.

טקס נערך בנוכחות שגרירת מלטה בישראל, גברת ססיליה אטארד-פירוטה, ובהשתתפות בכירים ממשרד החוץ הישראלי ונציגי הקהילה הדיפלומטית. בין הנוכחים המכובדים נמנו מר גיל השכל, ראש אגף הפרוטוקול במשרד החוץ, ראש הנציגות, נציג המערך המדיני, סגן שגרירת מלטה, וכן דיקאן קונסולי הכבוד בישראל. גברת אלינה מנו, רעייתו של מר מנו, כיבדה אף היא את האירוע בנוכחותה.

שגרירת מלטה בישראל, גברת ססיליה אטארד-פירוטה, ברכה את מר מנו ורעייתו, והביעה את הערכתה לפעילותו הענפה בתחומים המסייעים להידוק הקשרים בין מלטה לישראל.  בנאום הקבלה שלו, הביע מר מנו את תודתו לשגרירת מלטה ולכל הגורמים הרלוונטיים במשרדי החוץ של מלטה וישראל על האמון שניתן בו. הוא התחייב לפעול לקידום וחיזוק היחסים הבילטרליים בין שתי המדינות.

>>> שהתותחים רועמים המוזות אינן שותקות 

מר מורן מנו, יליד חיפה בן 40, נשוי לגברת אלינה מנו ואב לשלוש בנות. הוא בנם של משה ואיריס מנו. השכלתו כוללת תואר ראשון בהצטיינות בלימודי ספנות עסקית מאוניברסיטת סאות'המפטון באנגליה, ותואר שני בהצטיינות במשפט ימי מאוניברסיטת לונדון.אביו של מר מנו, מר משה מנו, הוא המייסד והבעלים של קבוצת "מנו הולדינגס בע"מ", הכוללת את "מנו ספנות". מר משה מנו משמש כנשיא ויושב ראש פעיל בכל החברות המרכיבות את הקבוצה. בינואר 2024, מינה מר משה מנו את בנו, מורן, לתפקיד מנכ"ל מנו ספנות. הטקס נערך בנוכחות בכירים ממשרד החוץ הישראלי ונציגי הקהילה הדיפלומטית, ביניהם ראש הנציגות, נציג המערך המדיני, סגן שגרירת מלטה, ודיקאן קונסולי הכבוד בישראל.

אירוע זה מהווה ציון דרך משמעותי בחיזוק היחסים הדיפלומטיים והכלכליים בין ישראל למלטה.