עמוד הבית » נוכלות בלי חשבון 12.09 בבתי קולנוע
בידור

נוכלות בלי חשבון 12.09 בבתי קולנוע

Jennifer Lopez stars in Hustlers

תקציר:

בהשראת אירועים אמיתיים ושערורייתים, הסרט מגולל את סיפורן של עובדות לשעבר במועדון חשפנות אשר מתאחדות כדי להפוך את היוצרות על לקוחותיהן מוול-סטריט.

על ההפקה:

"העיר הזאת, כל המדינה הזאת, היא מועדון חשפנות.
יש אנשים שזורקים כסף ויש אנשים שרוקדים עבורו."

 הסרט 'נוכלות בלי חשבון' מביא לצופים תמהיל של הומור וביקורת חברתית דרך קבוצה של נשים שונות אשר מתאגדות ומחפשות דרכים לנצח את הסיכויים שהחיים הציבו נגדם.

 "הסרט מדבר על נושא שקל להתחבר אליו אשר משפיע על רובנו," אומרת קונסטנס וו. "חיפשתי תפקיד של דמות שהיא בודדה מאוד. בגלל שהתרבות שלנו גורמת לתחושת הבדידות הזו, אנחנו צריכים סיפורים כאלו," היא מסבירה וממשיכה: "דסטני כדמות היא מדהימה בגלל ההתבודדות הזו שלה, ודרך ההתמודדות שלה עם תחושת הבדידות היא להעמיד פנים שהיא איננה בודדה, זה עושה אותה מאוד אנושית לטעמי."

ג'ניפר לופז אשר מגלמת את רמונה ובנוסף היא אחת ממפיקות הסרט אומרת שהדבר העיקרי שמשך אותה לתפקיד הוא העובדה שהסרט מדבר על "תאוות בצע, כוח והחלום האמריקאי ומה קבוצה של נשים משולי החברה מסוגלות לעשות כדי להשיג את אותו החלום. זהו סיפור לא מוסרי שמראה את המדרון החלקלק שמלווה את המרדף אחר הכסף.

הנשים הללו לא המציאו את ה'משחק' הן רק מנסות להשוות את תנאי המגרש.

הסרט עוסק במוסר וכמה רחוק תהיה מוכן ללכת כדי להשיג את חלומותיך."

"הסרט מציג עולם שכבר ראינו בעבר במגוון סרטים וסדרות טלוויזיה, רק מפרספקטיבה אחרת – זו של הרקדניות," אומרת הבימאית-תסריטאית לורן סקפריה. "זהו שילוב גרנדיוזי של דרמת פשע וסרט חשפנות והוא עוסק בשאלת
אי השוויון הכלכלי שפגע בחייהם של כה רבים, כולל הדמויות בסרט."

אחת ממפיקות הסרט, ג'סיקה אלבאום מספרת: "כאשר קראתי את הסיפור לראשונה, המסע שעברו יחד חבורת הנשים הזו ריתק אותי. הסיפור הרגיש לי ישר מהחיים האמיתיים ובמקביל מהווה מעין אזהרת מסע לצופים; יש גם סכנות כאשר השאיפות שלך מתנגשות חזיתית עם המצב הנוכחי שלך."

לגבי עבודת הבימוי  והתסריט של לורן סקפריה הייתה תמימות דעים בקאסט שהיא נפלאה.

"לורן היא הבמאית הנכונה ביותר לסרט משלל סיבות!" מוסיפה קונסטנס וו בהתלהבות. "בגלל שהיא התייחסה לכל דמות כבן אדם ולא כסטריאוטיפ או קריקטורה. בגלל שהיא מחוברת לתרבות היומיומית. בגלל שהיא לא עשתה סרט מהזווית הגברית או מזווית כלשהי.

לורן נכנסת מתחת לפני השטח של הדמות, היא מגיעה ללב שלה, לקרביים שלה."

ג'סיקה אלבאום אחת ממפיקות הסרט ומחזקת את דבריה של קונסטנס לגבי לורן, "ללורן הייתה זווית מרתקת ממנה רצתה לספר את הסיפור.

היא באמת מכבדת את הדמויות ואת הבחירות שלהן. לורן מציגה נשים בצורה אותנטית. לא כקורבנות ולא חוגגת אותן יתר על המידה ובמקביל הייתה לה הבנה של כיצד פועל העולם וכיצד זה השפיע על מי שהן."

Hustlers
צילום יחצ
Hustlers
צילום יחצ