עמוד הבית » נפלאות האיים הקאריביים פוגשות חוויות מופלאות
תיירות

נפלאות האיים הקאריביים פוגשות חוויות מופלאות

שדרוג אניית Freedom of the Seas צילום באדיבות : royal caribbian
חברת השייט רויאל קריביאן חשפה השבוע את תכנית השדרוג המתוכננת בהשקעה של 116 מיליון דולר של אניית ה- Freedom of the Seas ותפליג בין איי דרום הקאריביים מאביב 2020.

אניית ה-Freedom of the Seas תציע מאפיינים רבים וחדשים לצד אלו המוכרים והאהובים, כמו צמד מגלשות המים The Perfect Storm, סיפון בריכה משודרג, מסעדת דגל איטלקית חדשה Giovanni’s Italian Kitchen ומתחם ילדים ונוער מחודש. החל ממרץ 2020, האנייה המחודשת תפליג מסן חואן, פוארטו ריקו במסלולים בני 7 לילות ליעדים הקסומים של דרום האיים הקאריביים, מסנטה לוצ'יה ואנטיגואה ועד ארובה, בונאייר וקורסאו.

חוויות על הסיפון – לאורך כל היום

הנופשים יוכלו  ליהנות משפע של חוויות חדשות על האנייה. לצד חוויות מוכרות כמו סימולטור הגלישה, ה-FlowRider, מגרש המיני גולף וקיר הטיפוס, הם יוכלו למצוא את ה-Perfect Storm, צמד מגלשות המים בגובה שלושה סיפונים שיעלו את רמת האדרנלין לגבהים חדשים: ה-Cyclone וה-Typhoon ייקחו אותכם במורד סיבובים ופיתולים, כאשר יכול להיות רק מנצח אחד בתחרות.

סיפון הבריכה המשודרג מציעה אווירה קאריבית במשך כל היום, עם מגוון רחב יותר של פינות ישיבה כמו קבאנות, מיטות שיזוף וערסלים, וכן פארק מים לילדים- ה-Splashaway Bay. אלו המחפשים להירגע, יוכלו לגשת אל ה-Solarium המחודש למבוגרים בלבד.

במרכז סיפון הבריכה נמצא בר הדגל החדש של רויאל קריביאן The Lime & Coconut, עם שלושה מפלסים של מוסיקה חיה, מגוון קוקטיילים ונוף מהסיפון העליון על כל המתחרש מתחת.

תענוגות קולינריים – הדור הבא לשדרוג החך