עמוד הבית » עששיות בין הנקרות
תיירות

עששיות בין הנקרות

נקרות-לילה צילום-גיא-שגיב
בקיץ יוצאים לטייל בראש הנקרה את מסורת סיורי העששיות הליליים, והקיץ בגלל המצב עם מתכונת מיוחדת של סיורי עששיות גם בתאריכים קבועים וגם בתאריכים גמישים.

מעוניינים להצטרף עם המשפחה לסיור קיים? הצטרפו לתאריכים הפתוחים – בכל שבוע יתקיימו 2-3 סיורים בערבים שונים, החל מהשעה 20:00. תאריכי הסיורים הקבועים בחודש יולי – 6.7 [ב'], 9.7 [ה'], 11.7 [ש'], 14.7 [ג'], 20.7 [ב'], 23.7 [ה'].

מעוניינים ליזום סיור פרטי לקבוצת משפחות או חברים בתאריכים נוספים? הקיץ אנחנו גמישים! פנו לראש הנקרה לתיאום סיור קבוצתי פרטי משלכם – ללא כל שינוי במחיר.

עששיות
צילום ליאת הלוי כהן

על הפעילות : לאחר רדת החשכה וסגירת האתר, נפתח מחדש אתר התיירות ראש הנקרה לסיורי עששיות ליליים בשעות שהטבע מתעורר לחיים מסתוריים.

סיור העששיות כולל: נסיעה לילית ברכבל המואר אל הנקרות הימיות וסיור מודרך בתוך הנקרות החשוכות לאור עששיות. נלמד כיצד נוצרו הנקרות ולמה דווקא כאן, נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שאף הובילה לארץ מעפילים ונשמע את הסיפור המרתק על הלילה שבו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת. כל הפעילות על פי הנחיות משרד הבריאות ובהתאם להנחיות התו הסגול. יש להצטייד במסכות.

סיורי העששיות הליליים הינם בהרשמה מראש באתר  https://www.rosh-hanikra.com/ או בטלפון 073-2710100. משך הפעילות: שעה ורבע. עלות למבוגר 54 ₪, עלות לילד (3-18)  48 ₪.

קיום הסיורים מותנה במינימום משתתפים.