עמוד הבית » פרזנטורית של רשת האופנה תמנון
הטופ

פרזנטורית של רשת האופנה תמנון

אלה איילון קמפיין תמנון קיץ 2020, צילום אלכס ליפקין
אלה איילון נבחרה לפרזנטורית רשת האופנה המובילה 'תמנון' ותככב בקמפיין אביב קיץ 2020 של הרשת, תמורת סכום של כ- 100,000 ₪ לשנה. איילון נכנסת לנעליים של ריף נאמן ועדן פינס, הפרזנטוריות הקודמות של תמנון

צילומי הקמפיין התקיימו הבוקר במלון הבוטיק 'חוף נחשולים' בחוף דור. אלה איילון, חזרה ממש לא מזמן מצילומי הריאליטי "הישרדות VIP" בפיליפינים שעתידה לעלות לפריים טיים ברשת 13 בתחילת אפריל.

לדברי ברוך ריינר, בעלים רשת האופנה 'תמנון': "אלה איילון מייצגת ערכים של רעננות, אופנתיות וישראליות ואנו שמחים על הצטרפותה למשפחת תמנון ".

איילון, בת 22, במקור ממושב גינתון וכיום מתגוררת בתל אביב, החלה את קריירת הדוגמנות שלה בגיל 14 וכבר בגיל 16 טסה למילאנו שם התחילה את את הקריירה הבינ"ל. לא מזמן, בין היתר כיכבה בשלטי חוצות בכל לונדון בקמפיין של ASOS , הופיעה במגזינים כגון: GQ , teen vogue , Lucy’s, Elle Spain ועוד. לאחרונה צילמה קמפיינים בינלאומיים לגראז' ופאקסון, לצד לוקה סבאת האקס של אחת מבנות הקרדשיאן.

רשת האופנה תמנון עברה לאחרונה תהליך לשל התרחבות ומתיחת פנים. הרשת, שפועלת 25 שנה בבעלות פרטית בניהולו של המנכ"ל והבעלים, ברוך ריינר, נחשבת לאחת מרשתות האופנה המובילות בישראל ומציעה בגדים אופנתיים במחירים שמתאימים לכל כיס. הרשת מציעה קולקציית אופנה לנשים, לגברים ולילדים, לצד אקססוריז ואביזרים לבית. הרשת מעסיקה למעלה מ-1,100 עובדים בכ-90 סניפים הממוקמים בקניונים ובמרכזי קניות ברחבי הארץ.

http://www.tamnoon.com/