עמוד הבית » קולקציית הביגוד של קארדי בי בשיתוף עם Reebok

קולקציית הביגוד של קארדי בי בשיתוף עם Reebok

reebok X cardi b hoodie צילום:יחצ חול מחיר 349.9 שח
מותג הפיטנס הבין-לאומי Reebok משיק בישראל את שיתוף הפעולה החדש עם הראפרית הבינלאומית קארדי בי, כאשר את הקמפיין הישראלי תוביל נטע ברזילאי.

קולקציית הביגוד מעוצבת בהשראת עיר הולדתה של קארדי, ניו יורק. Reebok ישראל בחרה בנטע ברזילאי להוביל את הקמפיין היות שבדומה לקארדי שידועה בהופעותיה המרשימות, המפתיעות והמעניינות כך גם נטע, בנוסף שתיהן מקדמות בדומה נשיות חזקה ומציגות לעולם בגאווה מודל יופי שונה.

הקולקציה הינה בעלת קווים עיצוביים המשכיים לקולקציה הראשונה של קארדי,היא למעשה מחווה לתקופה שבה חיה בניו יורק ואהבתה הגדולה לעיר ומתאפיינת בגזרות דרמטיות, שרוולים תפוחים וחיתוכים ייחודים. הקולקציה עוצבה עבור כל הנשים, בכל המידות, מטווח המידות הרגיל ועד למידות פלאס סייז, כאשר כל בגדי הקולקציה יוצעו בטווח המידות שבין 2XS ל- 4XL.

צילום: יחצ חול

הקולקציה מתאפיינת בצבעים ייחודים לעונת הסתיו והחורף כגון בורגונדי, ירוק זית, לבן ושחור בין פריטי הקולקציה שיוצעו למכירה: טופים, טייצים, חליפות טרנינג, חצאיות בגזרה צמודה וייחודית ונעליים. בין הפריטים שיגיעו לארץ בגד גוף עם חיתוכים ייחודים בצבעים שחור ובורגונדי, חצאית בגזרת מקסי ובד בטקסטורת ריב, טופים, טייצים ונעלי Classic Leather בצבעי הקולקציה.

צילום: יחצ חול

קארדי מציינת כי : "שמחתי לראות את האהבה שהקולקציה הראשונה שלי קיבלה וכעת אני נרגשת להציג את הקולקציה השנייה שלי, העיצובים  מושפעים מניו יורק ומאהבתי לעיר וכוללת כמה מהפריטים שאני הכי אוהבת ללבוש ממחוכים ועד לחליפות טרנינג ".

צילום:יחצ חול

Let me be … In my World""Reebok x Cardi B פרטים באתר ריבוק ישראל

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה