עמוד הבית » קרם ידיים משקם לידיים מחוספסות
קוסמטיקה

קרם ידיים משקם לידיים מחוספסות

סרווה קרם ידיים צילום מוטי פישביין
מותג הדרמו קוסמטיקה סרווה משיק לקיץ 2020: קרם ידיים משקם, המיועד לידיים יבשות ומחוספסות במיוחד. מקל על היובש ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור. מכיל 3 סרמידים חיוניים וחומצה היאלורונית. אינו משאיר תחושה שמנונית. היפואלרגני. ללא בישום. ללא פראבן.

קרם ידיים פותח במיוחד לטיפול בידיים מחוספסות ויבשות במיוחד ומכיל 3 סרמידים חיוניים, הזהים לסרמידים הטבעיים הקיימים בעור, מוחדרים לעור דרך מערכת הולכה חדשנית – טכנולוגיית MVE של CeraVe.

טכנולוגיה זו מסייעת בהחדרת הסרמידים החיוניים אל העור ומעניקה לחות לאורך כל היום מבלי להותיר תחושה שמנונית.

סרמידים, אשר מצויים באופן טבעי בעורנו, פועלים בכדי לסייע לשמור על שלמות שכבת ההגנה הטבעית של העור ע"י יצירת שכבת מגן אשר מפחיתה את אובדן הלחות, ומגינה מפני נזקים הנגרמים מזיהום סביבתי ומגורמים תוקפניים סביבתיים אחרים.

הגיל והחשיפה לגורמי גירוי סביבתיים, עשויים להוריד את רמת הסרמידים בעור ולכן השימוש במוצרים לטיפוח העור הכוללים סרמידים, מסייעים לשקם ולחזק את המחסום העורי. כמו כן, ישנם מחקרים המצביעים על קשר בין רמות סרמידים נמוכות יותר למחלות דרמטולוגיות.

טכנולוגיית ה- MVE הייחודית (פטנט רשום) משחררת את הסרמידים לעור שכבה אחר שכבה לאורך זמן ובכך הפורמולה ממשיכה להזין את העור בלחות שעות ארוכות לאחר המריחה. יתרונות אלו יחד עם שמירה על מרקם נעים, קליל ואלגנטי מקנים לCeraVe  את האיכות והיעילות שלו.

מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ₪

תכולה: 50 מ"ל

 את מוצרי CeraVe ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם, בקופות החולים מכבי ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים.