עמוד הבית » H&M בבגדי ים המותאים לכל גזרות ומבני גוף

H&M בבגדי ים המותאים לכל גזרות ומבני גוף

צילום h&m
M נרגשת להשיק את קולקציית בגדי הים החדשה שלה לקיץ 2021 העשויה מהחומרים הכי מתחשבים בסביבה שלה עד כה. הקולקציה, שואפת לשנות את הרגשתן של נשים בבגדי הים שלהן. פריטי המפתח של הקולקציה מעניקים תחושה של חום, בטחון ורוגע בתוך הרעש של ימינו.

הקולקציה לוכדת כוח נשי לא מתנצל ומתמקדת בצלליות נועזות ומחבקות החוגגות את כל הגזרות ומבני הגוף. גזרות בנדו קלאסיות, תחתונים מעוקלים ובגדי ים שלמים בגזרת סטרפלס מפוליאסטר ממוחזר עשויים מפסולת טקסטיל ופוליאסטר מבקבוקים ממוחזרים. בנוסף לפריצת דרך בייצור מתחשב בסביבה.

צילום h&m

"אני גאה במיוחד בבדים מהם ייצרנו את קולקציית בגדי הים הזו. זוהי קולקציית בגדי הים הכי מתחשבת בסביבה שלנו עד כה, וכל העיצובים עשויים לפחות מ- 85% מפוליאסטר ממוחזר." אמרה מריה אוסטבלום, מנהלת קו עיצוב הנשים.

צילום h&m

סרט הקמפיין בכיכובה של פלומה אלססר צולם בלוס אנג'לס והוא מציג נשים המתמודדות מדי יום עם דעתו של הקהל הרחב. בקמפיין, אלססר מבטלת את הרעש, צוללת מתחת למים ומוצאת כוח בשקט על מנת  לחזור חזקה יותר. לצידה של פלומה מככבות בסרט הקמפיין טאלנטיות נוספות בהן: נורי חסן, בינטו סילה, יומי נו, שון לקין וטני גאן. סרט הקמפיין המרתק זכה לפסקול של השיר האייקוני  של Depeche Mode , 'Enjoy the Silence' אשר בוצע  בגרסה חדשה על ידי הזמרת האמריקאית   Fousheé

 

טווח מחירים: 29.90-89.90 ₪

טווח מידות: 34-46

הקולקציה בחנויות הרשת

 

תגיות