עמוד הבית » VALENTINO x LEVI'S במהדורה מוגבלת

VALENTINO x LEVI'S במהדורה מוגבלת

VALENTINO x LEVI'S בבוטיק AMOR צילום יחצ
שיתוף הפעולה בין מותג-העל האיטלקי בעל המסורת העשירה, לבין מותג הדנים האמריקאי שהפך לאייקוני, נחשף לראשונה על מסלול התצוגה במילאנו, והיה אחת ההפתעות המשמחות של שבוע האופנה

המנהל הקריאייטיבי פייר פאולו פיקולי לקח את הג'ינס המהווה פריט מפתח על-זמני במלתחה של כולנו, והעניק לו פרשנות מחודשת עם טאץ' יוקרתי. בכך מפגיש שיתוף הפעולה בין אופנת הסטריט הנגישה לבין האופנה הגבוהה ומאפשר לכולם ליהנות משני העולמות, להכניס קצת קוטור ליומיום.

מתוך תצוגת האופנה של ולנטינו, צילום יחצ

ההתמקדות בדגם 517 היוניסקסי של ליווייס, המעוצב בגזרה גבוהה ישרה ובחיתוך חושף קרסוליים. יש משמעות ייחודית לבחירת הדגם הספציפי הזה: הוא הושק לראשונה בשנת 1969, תקופה של אי שקט פוליטי בהיסטוריה האמריקאית – על רקע מלחמת ויאטנם ותחת האווירה המשוחררת של האהבה החופשית והפרי ספיריט של סוף הסיקסטיז, שהעניקה תקווה לעידן של אופטימיות. המעצב בחר להביא את אותו הלך הרוח לקיץ הראשון שמגיע אחרי הכאוס של שנת 2020.

צילום יחצ

הדגם החדש מציג את הסגנון הנצחי של ליווייס ומשלב נגיעות עיצוביות בסגנון המזוהה עם ולנטינו, כמו הניטים המטאליים המשובצים במקום הכפתורים הקטנים, ולוגו משותף המתנוסס על תווית העור החומה הממוקמת מאחור.

צילום יחצ

הג'ינס של ולנטינו וליוויס נמכר במהדורה מוגבלת באמור כיכר המדינה.
מחיר: 2,890 ₪