עמוד הבית » אור על העור – אלנסה סטימולטור לחידוש יצור קולגן בפנים

אור על העור – אלנסה סטימולטור לחידוש יצור קולגן בפנים

אור על האור אלנסה חידוש ויצור קולגן צילום יחצ
העור שלנו מתבגר יחד אתנו הגוף מפסיק לייצר קולגן ואלסטין כבר בגיל 25 ואט אט אנחנו נפרדים ממראה העור החלק והיפה ומתחילים לשים לב לסימני התבגרות ראשונים .

השינויים הם רבים ופוגעים בכל שכבות העור ובכל הרקמות שלו, בהמשך יגיעו אובדן אלסטיות של העור, הופעת כתמים ואובדן הנפחים של

הרקמה התת עורית. זה לא רק השנים, ישנם גם גורמים חיצוניים כמו קרינת השמש, העישון, הזיהום הסביבתי, גנטיקה והרגלי תזונה לאנכונים שגם הם תורמים להתבלות והתבגרות מואצת שלאי העור שלנו.

עולם הקוסמטיקה :
תעשיית הקוסמטיקה נמצאת במרדף בלתי פוסק לספק פתרונות הוליסטיים, אבל חשוב לדעת כי מוצר שמונח על העור, גם אם יחולל בו שינוי כלשהו, יישאר תמיד מוצר קוסמטי ולא יירשם כתרופה.

לפיכך לא קיים מוצר קוסמטי שביכולתו לחולל בעור שינוי מהותי. אז כדאי לזכור, קרמים ומסכות זה טוב לכמה שעות. אבל לא אלה יעלימו לנו את הקמטים ופגעי
הטבע, וודאי שלא יחזירו לנו את העור החלק והגמיש.
זה הזמן להתקדם ולנקוט אמצעים רציניים וחדשניים. ולא, לא מדובר בניתוח למתיחת פנים וגם לא בהתערבות אגרסיבית קיצונית אחרת. מדובר בפלאי המדע והטכנולוגיה שמביאים לנו חידושים ותוצאות מקסימליות ומפתיעות.
האלנסה מהו?
יחודו של האלנסה שהוא אינו חומצה הילרואנית והוא בעצם גיל 39;ל פעיל חומר אורגני לחלוטין שמכיל בתוכו 30% פוליקפרון – אותם חלקיקים בעור שמעודדים את זרימת הדם לייצור וחידוש רקמות העור והאלסטין שבו.
חברת סלע מדיקל המייבאת ומשווקת מגוון מכשור בתחום הרפואה אחראית על הפצתו הבלעדית של ELLANSE בארץ.
אזורי הטיפול העיקריים הם באזור הרקות והגבות, עצמות הלחיים, קו הלסת, עיצוב האףהסנטר ועוד.

משך הטיפול כ– 30 דקות, ואין צורך להסתגר לצורך החלמה, הטיפול מאפשר לחזור באופן מידי לשגרה, התוצאות נראות מידית והן מחזיקות בין שנה ל- 4 שנים, תלוי בסוג זריקת האלנסה שהמליץ הרופא. תוצאה הסופית אפשר לראות כבר לאחר 3 חודשים.
כל זאת הודות לתכונות הייחודיות של ELLANSE שייחודו בכך שהוא משפר את מראה הקמטים והקמטוטים ומעורר את יצירת הקולגן העצמית בעור הפנים.
בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות רבה בתחום טיפולי האסתטיקה, בעיקר בעור הפנים ואופן הטיפול בו. בניגוד לטיפולים שנעשו בעבר לדרמיס וייעודם היה טיפול נקודתי, מילוי קמט או הענקת נפח, הטכנולוגיה הייחודית והמרכיבים החדשניים מביאים אותנו ליהנות מטיפול שמביא לתוצאה מקיפה. לא עוד מילוי נקודתי של קמט אלא טיפול אפקטיבי שפועל מתחת לשכבת הדרמיס ומעודד את העור לייצר ולחדש את הקולגן הנכסף אותם סיביקולגן , המהווים כ 75% מהמשקל היבש של העור והאחראים לחוזקו של העור.
התוצאה מעבר למראה טבעי היא תעניק שיפור במרקם העור, קווי המתאר ורשת תמיכה לעור להתמודד עם תהליך צניחת העור בהיקף של 360 מעלות.

לפני שימוש בסטימולטור הקולגן ELLANSE
צילום יחצ
מראה הפנים לאחר הטיפול בסטימולטור לייצור קולגן 
צילום יחצ

האלנסה מגיע ב- 4 גרסאות שונות. משך ההשפעה על עור הפנים משתנה לפי הגרסה. החל
משנה אחת – ועד 4 שנים.

סלע מדיקל
צילום יחצ

להלן 4 האפשרויות של מזרק ELLANSE

S- ELLANSE
ELLANSE- M
ELLANSE- E
ELLANSE- L

טווח מחירים  – 3000 – 4500 ₪ {תלוי באופיו של המזרק שיבחר בייעוץ מול הרופא המטפל}
הטיפול באלנסה מתבצע רק על ידי רופאים שעברו הסמכה לטיפול בו, ניתן להשיג קליניקות רופאים לכירורגיה פלסטית , מומחים לרפואת עור, קליניקות לאסתטיקה רפואית ובמרפאות פרטיות.

ELLANSE מאושר ה CE ומשרד הבריאות הישראלי.

 אתר הבית : www.selamedical.co.il