עמוד הבית » רוית אזוט בסדרה חדשה " פרו גולד"

רוית אזוט בסדרה חדשה " פרו גולד"

צילום: יחצ
רוית אזוט בעלי מרכז קוסמטיקה ואסתטיקה ואיפור קבוע השיקה ביום רביעי (27.07) את סדרת הזהב "פרו גולד" בתערוכה על פרידה קאלו בחולון.

רוית אזוט החליטה להשיק את הסדרה החדשה בתערוכה לדבריה: " התערוכה נגעה ללבי בגלל הזהב והאווירה הייחודית, העצמה נשית הלא היא  ולא אחרת פרידה קאלו".

מדובר על סדרת פרו גולד אנטי אייג'ינג ( לנשים מעל גיל 25 ) סדרה המסייעת לחידוש עור הפנים, ממצקת אותו גורמת למראה רענן זוהר, צעיר ומטופח למראה.  אזוט מוסיפה: " לאחר שימוש יומיומי את תראי זוהרת". בנוסף, מרכיבי הסדרה הינם  ממקור טבעי, אבקת זהב 24 קארט הגורמת למיצוק והתחדשות העור  חידוש הקולגן האלסטין. ההשפעה על העור הינה מידית.

הסדרה "פרו גולד"

הסדרה בעלת 4 מוצרים המותאמים לכל סוגי העור מספקת מענה לבעיות עור שונות, יחד עם זאת, יש לציין שהסדרה משלימה אחת את השניה.

בוסטר לעיניים פרו גולדPRO GOLD EYE BOOSTER: סרום חדשני לטיפוח העור העדין סביב העיניים.

סרום זהב – LIFT & FIRM SERUM: מכיל אבקת זהב 24 קראט וחומרים פעילים המעניקים תחושת יופי מידית ומראה עור מטופח ובריא.

מסיכת זהב מתקלפת – PRO GOLD MASK:מסיכת יופי מתקלפת המתייבשת על גבי העור שבעת הסרתה תאי העור המתים מוסרים והעור נותר רענן וקורן במיוחד, לשימוש אחת לשבוע.

PRO GOLD CREAM: קרם חדשני בעל רכיבי לחות  עשירה בפפטידים והגנה אינטנסיביים לעור, המסייעים בשיקומו וריענונו של העור.

צילום: יחצ

רוית אזוט מסבירה על הסדרה: " לאחר שימוש בסדרה, את הזוהר רואים במידית ורק לאחר שימוש כחודש רואים שינוי בלחות העור והמרקם. את מרכיבי הסדרה מכילים: חומצה היאלרונית, מטריקסיל (פפטידים), אבקת זהב 24 קראט, RENOVAGE TM –, ו- VITAMIN E

טיפ: להשתמש במוצרים ולא להתעצל, להוריד בלילה את האיפור ולא לשכוח למרוח קרם עיניים ולחות.

מרכז רוית אזוט, טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים: https://ravitazut.co.il/
עין גדי 14 באר שבע
תל אביב, שוק צפון.