עמוד הבית » אימפרס בקולקציית אביב 2023

אימפרס בקולקציית אביב 2023

אנה ארונוב צילום: שי פרנקו
קולקציות התכשיטים החדשות של רשת אימפרס, יבואנית תכשיטי ושעוני היוקרה הגדולה בישראל כבר כאן. הפרזנטורית אנה ארונוב מלווה את הרשת כבר תקופה והפעם היא מצטלמת לקידום הקולקציות החדשות והמטריפות של הרשת.

קולקציית התכשיטים החדשה והלוהטת מבית אימפרס
מדובר בקולקציה הכי טרנדית "בשוק התכשיטים" הכוללת מגוון רחב של תליונים, עגילים, טבעות וצמידים במגוון משובצים, בעיקר יהלומים. המגוון הרחב של הקולקציה כולל 40 דגמים במנעד מחירים החל מ- 1,490 ₪ וכוללת גם צמידי טניס משובצי יהלומים 1 קראט במחירים של 2,990 ₪ ועוד עשרות מוצרים במחירים אטרקטיביים. הקולקציה כוללת עגילי ג'יפסי מרובעים משובצי יהלומים טבעות מסולסלות, צמידי לינקים (חוליות) משובצים ביהלומים, עגילי ג'יפסי עגולים ותליונים משולבים עם אבני חן יקרות מסוג רובי, ספיר ואמרלד בשילוב יהלומים.

 

קולקציית העגילים "הנופלים" של אימפרס
מגיעים באורכים של 4 עד 7 ס"מ עם נוכחות מיוחדת. לרוב נמכרים ברשת זוגות וניתן אף לשלב עגילים שונים מדגמים שונים. בקולקציה דגמים נוספים בשילוב אבני חן.

אנה ארונוב צילום: שי פרנקו

קולקציית תכשיטי המותג EFFY 
מותג אמריקאי חדש המשווק בבלעדיות ברשת אימפרס. בקולקציה מגוון רחב של תכשיטים, טבעות תליונים ועגילים בזהב לבן, צהוב ואדום.

הקולקציה המנומרת
בקולקציה מגוון רחב של דגמים החל ממחיר של 5590 ₪. היא מאופיינת בשילוב של יהלומים שחורים לבנים וצהובים יחד עם רודיום שחור, שנותן את האפקט המנומר והעכשווי.

קולקציית הפנתרים
חזות המותג והמוצר המזוהה ביותר עמו: הפנתר. הקולקציה רחבה, מודרנית וצעירה עם לוק מיוחד בשילוב יהלומים. החל מ-3,790 ₪.

קולקציית קשת בענן
קולקציה צבעונית וייחודית עם נוכחות שלא ניתן לפספס, משובצת אבני חן מכלל המשפחות. החל מ-3,990 ₪ .

הקולקציה המיסטית
קולקציה מיסטית ומיוחדת שמדברת למראה ולטעם היום יומי של הצרכן הישראלי.הצבעים בולטים עם נוכחות הירוק והכחול כהה וטרנדים מאוד חזקים. החל מ-2,690 ₪.

אנה ארונוב צילום: שי פרנקו
אנה ארונוב צילום: שי פרנקו
אנה ארונוב צילום: שי פרנקו

הקולקציה האלגנטית שלנו
שילוב של תכשיטים מזהב אדום משובצים ביהלומים ואבני רובי אדומים. החל מ-3,490 ₪ .

קולקציות המותג LE VIAN
חמש קולקציות שונות. אחד המאפיינים הדומיננטיים ביותר של המותג הוא הזהב אדום, בשילוב יהלומים לבנים וצבעוניים יחד עם אבני חן. אחד מהדגמים הבולטים והמובילים בשוק המקומי שלנו הוא צמיד ה-בולו (צמיד עניבה). מדובר בצמיד קלאסי שמגיע עם מגוון רחב של סוגי יהלומים ונצמד ליד.

LALI – קולקציית תכשיטי אבני החן של הרשת
קולקציה רחבה של תכשיטים, שנותנת מראה יומי סולידי ורגוע למרות הנוכחות של אבני החן והיהלומים המשובצים בה. אחד המוצרים המובילים בקולקציה הם צמידי ה-"פס", המשובצים באבני חן.

קולקציית תכשיטי גוצ'י, המותג המוביל בעולם האופנה
קולקציה מגוונת שכוללת את ה-DNA של גוצ'י, בעיצוב כמו שרק הם יודעים. הקולקציה מגיעה גם בזהב צהוב וגם בלבן. קולקציה ייחודית עם שיק איטלקי כמו שרק גוצ'י יודעים להפיק.

ניתן להשיג בסניפי הרשת (רשימה באתר) ובאונליין: https://www.impress-stores.co.il/