עמוד הבית » אמנים ישראליים יוצרים סיורים וירטואלים
תרבות

אמנים ישראליים יוצרים סיורים וירטואלים

תערוכת שבועות של עמותת יונטי ארט צילום יחצ
בהשראת חג הביכורים, מיטב האמנים הישראליים חושפים עבודות אמנות העוסקות במוטיבים ובסמלים של חג השבועות. התערוכה תיערך בגלריה הקהילתית: Unity Art House, ביפו. מדובר בערוכה מקוונת במסגרתה יוצגו כ – 30 יצירות שונות, העוסקות בשבועות.

התערוכה החדשה מדגישה את סמלי ומנהגי החג המסורתיים, יצירות המשלבות את אווירת הכפר, ארץ זבת חלב ודבש, יצירות בלבן, ציורי ואיורי קציר, שיבולים, חיטה ואף יצירות של חקלאות ארץ ישראלית,    הטנא המסורתי ומתן תורה-  כסמלים יהודיים לחג.  העבודות הן  יצירות מקוריות,  שכוללות שילוב של גווני  לבן, ירוק וצהוב (כשדה החיטה) שכן חג השבועות מסמל גם את עונת הקציר.

מרייה פרייגר, יוצרת הגלריה מסרה: "התערוכה תתמקד באלמנטים העוסקים בחג הלבן, בטכניקות שונות, במטרה להעביר לצופה המסורת היהודית. לדבריה:" חג השבועות השנה ייתפס כחגיגי במיוחד, מאחר וזה יהיה מבין החגים הראשונים שיהיה אפשר לחגוג עם הקרובים לנו ועם המשפחה, מה שלא קרה באלו האחרונים".

תערוכת שבועות של עמותת יונטי ארט
צילום יחצ

התערוכה מיודעת לכל המשפחה – ללא תשלום.

תערוכת שבועות של עמותת יונטי ארט
צילום יחצ
תערוכת שבועות של עמותת יונטי ארט
צילום יחצ

Unity Art House –  גלריה קהילתית של עמותת יוניטי ארט שנוסדה  ללא כוונות רווח, שמטרתה לסייע לאומנים ישראלים לקדם את יצירותיהם. בגלריה מתקיימות תערוכות רבות (קבוצתי ויחיד), פסטיבלים וירידים, סדנאות לילדים ומבוגרים, ימי כיף לחברות וארגונים ואירועים שונים.

 

הגלריה ממקמת ברחוב  דוד רזיאל 6, יפו – טלפון לתיאום סיור – 054-3544218.