עמוד הבית » משלוח בינלאומי

משלוח בינלאומי

צילום: באדיבות רשת SWEETIME
משלוח מנות גדול, קפיצה קטנה לחו"ל: רשת Sweetime מציעה לקהל הלקוחות מארזים צבעוניים ומפנקים, עם ממתקים וחטיפים מכל רחבי העולם ★ ויש גם מקום לטעם אישי: רכשו מארז חגיגי ריק והרכיבו משלוח מנות עם הפריטים האהובים עליכם ★ אמרתם פורים, אמרתם Sweetime

רשת הממתקים  הישראלית, Sweetime, מציעה לקהל לקוחותיה בכל אחד מתוך 15 סניפיה הפזורים ברחבי הארץ, מגוון משלוחי מנות ייחודיים. בעצם, אמרתם פורים ומצוות החג? אמרתם Sweetime. במארזים ממתינים לכם ממתקים מכל רחבי העולם, שלא ניתן למצוא במקומות אחרים ובין היתר שוקולדים, חטיפים, סוכריות גומי או ג'לי ועוד. משלוחי המנות מגיעים בשלושה גדלים שונים ובשלוש רמות שונות של מחירים.

מלבד זאת, ניתנת ללקוח אפשרות להכין משלוח מנות אישי, בו הוא מוזמן להניח כל פריט ממוצרי החנות שרק ירצה ולדעתו מקבל משלוח המנות ישמח לקבל. טווח המחירים נע בין 150-250 שקלים.

צילום:באדיבות רשת SWEETIME

בחנויות רשת Sweetime נמכרים ממתקים מכל הסוגים והמינים, חטיפים מלוחים, שוקולדים, מסטיקים, משקאות ייחודיים ואפילו דגני בוקר, עוגיות ופסטות –  שלא תמצאו בשום מקום אחר. כאמור, כל המוצרים מיובאים ארצה מכל קצוות תבל. ומה עוד? בחנויות ממתינים לכם מוצרים ממותגים דוגמת הליין המבוקש של הארי פוטר או עוגיות השוקולד צ'יפס של friends.

צילום:באדיבות רשת SWEETIME

כאשר נכנסים לכל אחד מהסניפים של הרשת המתוקה להפליא, מגלים חללים שמעוצבים בצבעוניות מרהיבה. החנויות מדמות ממלכת ממתקים חלומית ומזכירות את ביתם של עמי ותמי, כפי שכולנו דמיינו ופנטזנו בילדותינו. סוכריות ענק או גביע גלידה ענק נוטף שוקולד התלויים מהתקרה, מכלים שקופים גדולים התלויים על הקירות ומכילים סוכריות ממוינות לפי צבעים ועוד. מכאן, שלא רק הסחורה הייחודית שנמכרת בחנויות היא תוצרת חוץ, אלא גם  הסטנדרט שהציב לעצמו הבעלים של הרשת, לחוויית הקנייה – ממש כמו בחו"ל.

צילום:באדיבות רשת SWEETIME

סניפי הרשת; קניון עזריאלי תל-אביב, קניון עזריאלי איילון, קניון עזריאלי גבעתיים, קניון עזריאלי מודיעין, קניון עזריאלי הוד השרון, קניון עופר קריון, קניון עופר פתח-תקווה, גרנד קניון באר-שבע, קניון עיר ימים נתניה, קניון הזהב ראשון-לציון, קניון G כפר-סבא ומתחם שרונה מרקט תל-אביב.  בנוסף, לאחרונה נפתח באתר הרשת שירות משלוחים לכל חלקי הארץ.

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה