עמוד הבית » משקפי blue light
אקססוריז

משקפי blue light

אירוקה-משקפי ראיה צילום סטודיו משין
מגנות על העיניים מפני קרינת מסכים דיגיטליים (מחשב, טאבלט, סמארט פון ועוד)

מסכים דיגיטליים הם מצרך הכרחי בימינו, עם זאת יש להגן על העיניים מפניהם. הוכח שחשיפה מוגברת לאור הכחול (אור הנפלט ממסכי הסלולר, מחשבים, טאבלטים וכו'), מזיקה לבריאות ובין השאר עלולה לגרום לראייה מטושטשת, עייפות, כאבי ראש, קושי במיקוד, פגיעה באיזון ההורמונלי ופגיעה באיכות השינה.

רשת אירוקה מציעה קולקציה של משקפי בלו לייט (ללא מספר) המגנות על העיניים מפני קרינת המסכים. שימוש במשקפי בלו לייט ( ( blue light , בעלות עדשות עם פילטר לאור כחול, מצמצמות את נזקי האור הכחול ועוזרת לעירות מעולה ביום ושינה טובה בלילה. כמו כן, ניתן לעשות גם ציפוי בלו לייט המפחית את נזקי האור הכחול על משקפי ראייה עם כל מספר או על משקפיים ללא מספר.

מתאים במיוחד לאלו שמרבית עבודתם מתבצעת מול מחשב, לסטודנטים ולילדים ונוער המשתמשים במחשב לצרכי לימודים  ובילוי שעות פנאי מול מסכים…

משקפי בלו לייט מגיעות בדוגמא מלבנית בצבעוניות מגוונת של אדום, מנומר ושחור לבן משולב, כמו כן את ציפוי בלו לייט ניתן ליישם על קולקציית משקפי הראיה באירוקה הכוללת מסגרות אופנתיות בינהן: מסגרות אובר סייז – מלבניות, אובליות או עגולות עם אמירה אופנתית המדגישות את העיניים באופן מיוחד, מסגרות המשלבות מתכות  בגווני כסף, שחור, זהב או אפילו ברונזה, מראה צעיר וספורטיבי המתכת משולבת כאלמנט דקורטיבי או חלק בלתי נפרד מהעיצוב הפרקטי. שילוב שמנצח תמיד. מתאים למי שאוהב לוק שמרני עם טאץ' טרנדי.

שקפי בלו לייט
צילום ערן תורגמן
אירוקה – משקפי ראיה קול ריי – צילום ערן תורג'מן
אירוקה – משקפי בלו לייט . צילום ערן תורג'מן

בנוסף, מסגרות משולבות בנצנצים שמשדרגות כל לוק להופעה זוהרת במיוחד ומסגרות בצבע ורוד סמוק צעיר קליל ואופנתי.

 מחיר :

משקפי בלו לייט- 299 שח

ועכשיו במבצע: 2 זוגות משקפי בלו לייט/ משקפי ראיה ב 390 שח

המבצע בתוקף עד ה 15.11.19

 להשיג ברשת אירוקה  www.erroca.co.il

@errocafashion בפייסבוק ובאינסטגרם