עמוד הבית » אמלי והיגואר האחרון – בימוי גי'ל דה מסטר

אמלי והיגואר האחרון – בימוי גי'ל דה מסטר

פוסטר אמילי, צילום: באדיבות סרטי שובל, סרטי יונטייד קינג
סרט מרגש ומרתק המתאים לכל המשפחה, במיוחד לימי החופש הגדול.

אמילי, נערה בת 14, נושאת בליבה זיכרונות קסומים מילדותה ביערות האמזונס. שם, בין ענפי העצים העבותים וקולות החיים הפראיים, נרקמה ידידות מופלאה בינה לבין הופ, גור יגואר שהצילה וגידלה. אירוע טרגי אילץ את משפחתה לעקור לניו יורק, אך חלומה לשוב ליער הגשם לא דעך. כשמגיעות חדשות מדאיגות על איום מצד סוחרי בעלי חיים על כפר ילדותה, אמילי יודעת שהגיע הזמן לפעול.

צילום: באדיבות סרטי שובל וסרטי יונייטד קינג

 

>>> סיור בעמק יזרעאל היפיפייה – שילוב בין היסטוריה, אמנות ואופנה 

למרות התנגדות אביה, היא מתכננת מסע נועז בחזרה לאמזונס. באופן מפתיע, המורה שלה, אניה, מחליטה להצטרף אליה. יחד הן יוצאות להרפתקה מסוכנת דרך הג'ונגל הצפוף, נחושות להציל את הופ ולהגן על בית הגידול שלו מפני הרס. סרט זה מציג באופן מרגש ועוצמתי את הקשר המיוחד בין בני אדם לבעלי חיים. הוא מדגים כיצד אהבה, אמפתיה ודאגה לעולם הטבע יכולות להניע אותנו לפעולה ולשנות את העולם לטובה. המסע של אמילי לא רק יאתגר את אומץ ליבה ונחישותה, אלא גם יעמיד במבחן את הקשר המיוחד בינה לבין הופ. תוך כדי כך, הסרט מעביר מסרים חשובים על שמירת הטבע, אומץ, וחשיבותן של מערכות יחסים – בין בני אדם ובין בני אדם לבעלי חיים.

יוטיוב צילום: באדיבות סרטי שובל וסרטי יונייטד קינג

זהו סרט מעורר השראה שיגרום לכל המשפחה להתרגש, לצחוק ואולי אפילו להזיל דמעה, תוך שהוא מותיר רושם עמוק על חשיבות השמירה על עולם הטבע והחיות שבו.

בכיכובם של: לומי פולק, איראם קמאצ׳ו (אמילי הילדה), אמילי בט ריקארד, פול גרין

בבתי הקולנוע החל 01.08

הוספת תגובה

הוספת תגובה