עמוד הבית » הזמר איתי לוי מצהיר: "רוצה להיכנס לתחום העסקים
הברנז'ה / רכילות עיסקית

הזמר איתי לוי מצהיר: "רוצה להיכנס לתחום העסקים

מימין לשמאל נטע ברזני, איתי לוי וירדן ויזל קרדיט צילום עופר חג'יוב
הזמר איתי לוי, המשמש זו עונה שלישית כפרזנטור של מותג האופנה לי קופר, הגיע בחמישי האחרון לסט צילומים בת"א, לרגל צילומי קמפיין קיץ 2020 של לי קופר, שצולם באיחור אופנתי, בשל הקורנה. בקמפיין החדש שיעלה בקרוב בהשקעה של 3 מיליון ₪, יככבו לצד לוי הדוגמניות ירדן ויזל ונטע ברזני, והוא יכלול: שלטי חוצות, דיגיטל, מגזינים ופעילות בנקודות המכירה.

על הסט פגש איתי לוי את דן איתמר – סמנכ"ל השיווק של קבוצת בריל ואת גיל הראל מנהל חטיבת האופנה  שעדכנו אותו שבימים אלה המותג לי קופר משיק בארץ רשת חדשה לילדים: לי קופר קידס.

איתי לוי אמר להם:  "יש לי חלום להיכנס לתחום העסקים, בעיקר מעניין אותי ענף האופנה ולהגשים עצמי דרכו. בשנים האחרונות המראה החיצוני מאוד מעסיק אותי ואני מרגיש שלהוביל את לי קופר עושה עמי חסד עם אותם ימי נעורים".

מימין לשמאל-גיל הראל, איתי לוי ודן איתמר – צילום עופר חג'יוב

עוד עדכן לוי  שיום לפני הצילומים הקליט שיר חדש שכתב לו דידי הררי, הסינגל צפוי לצאת בקרוב כחלק מפרויקט של עמותה "יד לנשמה", שהוקמה עבור חולים בתסמונת  נדירה, הגורמת להפסקת נשימה בשינה. חלק מהמקרים של מוות בעריסה מאובחנים בתסמונת זו .

 על כך  שימשיך  לעונה נוספת עם לי קופר  אמר לי:   זאת ממש גאווה בשבילי שלי קופר בוחרים בי בפעם הרביעית להיות הפנים של המותג. לקולקציית הקפסולה שעיצבתי הייתה הצלחה אדירה וכבר אני מתחיל לחשוב על המשך לקולקציה חדשה.  כייף לי פה עם הצוות, ואני מאחל לעצמי להמשיך להיות בעשייה רבה תמיד"…..