עמוד הבית » יום המשפחה במוזאון המוזיקה בירושלים
תרבות

יום המשפחה במוזאון המוזיקה בירושלים

צילום: ליאור לינה קטן מוקטן
סיור מוזיקלי ייחודי במוזיאון המוזיקה העברי וארוחה משפחתית במסעדת נחמן

לרגל יום המשפחה מזמין מוזיאון המוזיקה את הקהל הרחב ילדים, הורים סבים וסבתות להגיע עם כל המשפחה לביקור במוזיאון. במהלך היום יערכו סיורים מוזיקליים מיוחדים לכל המשפחה ובמבצע משפחתי מיוחד – ילד ראשון בחצי מחיר והשני בחינם. בנוסף, יוכלו המבקרים ליהנות מארוחה משפחתית במסעדת "נחמן" שמצויה בכיכר המוזיקה, בעלות של 220 ₪ ל4  סועדים. בין המנות לבחירה: פיצה לבחירה, סוגי פסטה לבחירה שעשויה במקום ( לא כולל רביולי), סלט לבחירה, פיש אנד צ'יפס וקנקן לימונדה. ההטבה תקפה בין השעות 10:00-17:00.

מוזיאון המוזיקה הוא פנינה בלב ליבה של ירושלים. המוזיאון, משלב חידושים טכנולוגיים לצד תצוגת כלי נגינה עתיקים ,מעניק חוויה מיוחדת למבקרים בו. לאורך הסיור המבקרים יחוו צלילים ממגוון תפוצות ויכירו את ערכה וכוחה של המוזיקה לקרב, לשמח, לרגש ולאחד בין השונה והרחוק. הסיור במוזיאון נערך עם טאבלט הניתן בכניסה למוזיאון. בטאבלט מתוודעים המבקרים ל'סבא לוי' דמות אנימטיבית בתלת מימד המדריכה את המבקרים דרך הגלויות השונות בהם עבר עם ישראל, החללים המעוצבים ודרך משחקים אינטראקטיביים המוצבים בכל חלל וחלל, אוסף ייחודי ומגוון של כלי נגינה עתיקים וחדשים ועיצוב מיוחד של החללים במוזיאון. גולת הכותרת של המוזיאון הוא המשחק הראשון בהיסטוריה בתלת מימד ובמציאות מדומה דרך משקפי אוקולוס. מדובר בסיור עצמאי בתוך 'בית המקדש' המלווה במוסיקה וסרטי תלת מימד.

מסעדת נחמן איטליה בכיכר המוסיקה היא מסעדה חלבית-איטלקית המציעה מגוון רחב של מנות איטלקיות הכוללת מגוון פסטות, סלטים, דגים ועוד.

להזמנות 02-9920540

צילום: איתי נדב

מוזיאון המוזיקה העברי שעות פתיחה: א'- ה' 09:00-17:00    ו' 09:00-13:00

http://hebrewmusicmuseum.com/he/