עמוד הבית » מגבוני קמיל בלו ללא בישום
דנדש על המדף

מגבוני קמיל בלו ללא בישום

צילום יעל האן
אחד המוצרים הנחוצים ביותר להורים לתינוקות רכים הם המגבונים אשר מיועדים לניקוי לפני ההחתלה, לניקוי הידיים וכל אזורי גופו של התינוק. תדירות המגע היומיומית הגבוהה עם עורו של התינוק מדגישה את חשיבות השימוש במגבונים איכותיים המותאמים לעורו העדין של התינוק ושומרים על בריאותו.

עור התינוק הוא עדין ורגיש במיוחד, הרבה יותר מעורם של מבוגרים. לכן כאשר משתמשים במגבונים, חשוב לתת את הדעת לא רק על המגבון עצמו אלא יותר מכך למרכיבי המוצר שבאים במגע עם עור התינוק.

המגבונים החדשים קמיל בלו ללא בישום הינם מגבונים רכים ועדינים במיוחד המכילים רכיבים עדינים המתאימים במיוחד לעורם של תינוקות, ללא פראבנים, ללא SLS וללא אלכוהול וצבע.

הורים רבים מעדיפים להשתמש עבור התינוק הרך במגבונים עדינים ללא בישום. בדיוק מסיבה זו פיתחו במעבדות המחקר והפיתוח של ד"ר פישר את מגבוני קמיל בלו ללא בישום.

המגבונים הינם היפואלרגניים, מועשרים בתמצית פרחי הקמומיל המסייעים בהרגעת העור ומכילים פרו ויטמין B5 ואלנטואין המסייעים בשמירה על מראה עור בריא ומותאמים לחומציות הטבעית של העור.

המוצר החדש מצטרף לסדרת קמיל בלו, סדרת מוצרי התינוקות הוותיקה והמוכרת של ד"ר פישר אשר מלווה את ההורים בישראל בהצלחה רבה כבר למעלה מ- 50 שנה. מיליוני ילדים בישראל, אשר גדלו על תכשירי ד"ר פישר, הם ההוכחה כי ילדך מקבל את הטוב והבדוק ביותר.

תכולה: 4*64 יח', מחיר מומלץ  לצרכן: 15.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם, השיווק, בתי המרקחת ובחנויות הנבחרות.