עמוד הבית » חגיגות יריד היין של ראש פינה 17-18.5

חגיגות יריד היין של ראש פינה 17-18.5

צילום: סטודיו A
יריד היין של ראש פינה מתקיים בפעם האחד עשר. אירועי היין בגליל בראש פינה יומיים של חגיגה אזורית, מיטב יקבי הגליל, הגולן והעמקים אשר יציגו יינות משובחים מהטרואר הצפוני, לצד דוכני מזון גליליים בדגש על תוצרת חקלאית מקומית כחול לבן.

פעילות היריד יהיה במתחם שעוצב עם פינות ישיבה ומוסיקה חיה באווירה לילית קסומה. היריד הנוכחי שם זרקור על העושים במלאכה- אנשי היקבים והמזקקות, החקלאים והכורמים. בין היקבים שיציגו ביריד יקב טרה נובה, יקב נעמן, יקב אלבר, יקב מרון, יקב ג'וליה, יקב בזלת הגולן, יקב גוהר, יקב הרי גליל,  יקב רמת הגולן, יקבי כרמל ורבים נוספים.

צילום: יורם כהן

בימת היריד תארח השנה אנשי יין לפאנלים ושיח מרתק  אודות ענף היין. בפן המוסיקלי, ינעימו את הערב הרכב מבית הספר למוסיקת המזרח – 'מקאמאת'  עם  מוזיקה חובקת  עולם בשילוב כלי נגינה עתיקים לצד דיג'יי- אורי הדר עם מוזיקה משובחת לאורך כל האירוע.

צילום: מיכל ממן

היריד היין הגלילי בראש פינה, הפך עם השנים לאירוע דגל. השנה אנו חוגגים את יריד היין בציון 140 שנה להיווסדה של ראש פינה. יריד ה-11 ייתן במה חגיגית ליקבים, לחקלאות הגלילית, ליצרנים ויעצים את תחושת הגאווה המקומית של תרבות יין, אוכל נהדר ומפגש מלא אוירה ייחודית לתושבי הגליל והארץ כולה, אני מזמין את הציבור הרחב להגיע, לחגוג איתנו יחד. לחיים!", לדיברי מוטי חטיאל, ראש מועצת ראש פינה. במרכז הבמה תופיע ביום הראשון – להקת-  Latin Power  בקסם הלטיני. וביום השני תופיע להקת ummagumma עם מסיבת רוק.

צילום: מיכל ממן

היריד יתקיים – בימים רביעי-חמישי, 17-18.5, בין השעות: 19:00-24:00

במתחם יריד היין, ראש פינה (שילוט והכוונה בכניסות למושבה)

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://bit.ly/3Vgs8QL