עמוד הבית » פטנט ייחודי לשטיפת שיער ע"י קצף

פטנט ייחודי לשטיפת שיער ע"י קצף

צילום: יחצ
מותג מוצרי שיער "מון פלטין" Mon Platin השיק השבוע מוצר מהפכני Platin Professional המיועד למעצבי שיער ולמספרות.

מותג " מור פלטין" הינו עסק משפחתי הקיים מזה 30 שנה, אשר פיתח ומייצר עד היום כ-700 מוצרים שונים לכל נישת מוצרי השיער. לאחרונה פיתחה החברה מוצר מקצועי Mon Platin Professional המיועד רק למעצבי שיער ולשוק המקצועי בלבד. Full Cover מוצר המביא את הבשורה בעולמות צבעי השיער.

בתחום צבעי השיער קיימים 2 סוגי צבע לשימוש וכל מעצבי השיער בעולם משתמשים באותה שיטה: "צבע קבוע" שנועד לצביעת שורשי השיער ושיער שיבה, הוא צבע המותאם לטון ולגוון השיער של הלקוחה. וישנו צבע "חצי קבוע" שמגוון שיער מובהר ומכיל ריכוז נמוך במיוחד של אמוניה אם בכלל. לכל מעצב שיער יש במספרה מדף לצבע "קבוע", ומדף שני לצבע "חצי קבוע".

צילום: יחצ

 Full Cover

שהוא פטנט בלעדי שלהם, אשר מייעד צבעי שיער לפעולה נוספת, המשנה צבע קבוע לחצי קבוע. כלומר, שתי פעולות במיכל אחד המתאים לשתי המטרות. עבור מעצב השיער מדובר בחיסכון משמעותי בעלויות היות ורוכש רק מוצר אחד, וגם חיסכון משמעותי במקום אחסון במספרה. לצד תרומה לקהילה בשמירה על כדור הארץ והסביבה אשר  מפחית בחצי את כמות מוצרי האריזה.

כיום לכל מעצב שיער ישנה היכולת לייצר 20 גוונים, ה Full Cover מציע קטלוג עם 400 גוונים חדשים כמותם טרם נראו, זאת בעזרת פורמולות מיוחדות שהחברה מספקת למעצב השיער. כך – כל מעצב שיער הופך לאמן שמייצר אמנות לשמה. הוא יכול להמציא את הגוונים הבלעדיים שלו וליצור לוק ייחודי לכל לקוחה לפי בחירתה, גוונים מיוחדים שאין לאף אחת אחרת. השינוי משמעותי גם בתהליך עבודה ממה שנהוג עם צבעי השיער הקונבנציונליים בו מעצב השיער מורח את הצבע על שורשי השיער בעזרת מברשת, פעולה שלוקחת כ-20 דקות לפחות. את החומר החדש לא מורחים על הראש, כי אם שופכים ומקציפים! תהליך קל ונוח שלוקח רק בין 5-7 דקות בלבד.

צילום: יחצ

התוצאות השימוש ?

השימוש במוצר מעניק ללקוחה רווח כפול, כי מעבר לגוונים חדשים וייחודיים, במהלך הצביעה מתקיים גם תהליך של שיקום השיערה, כי כששיער נצבע בבלונד נוצר נזק אותו ניתן לשקם הודות Full Cover. התוצאה לכך  הן גבוהות וטובות עד פי 35% יותר משאר המוצרים בשוק של המתחרים הדומיננטיים, השיער מלא ברק, רך, ובעל נפח ותנועה, והצבע נשמר לאורך זמן לצד שיקום השיער.

אודות מור פלטין

החברה מייצרת בייצור כחול לבן ישראלי, משווקים בישראל וב-54 מדינות בעולם. מוצרים החברה הם זוכי תחרויות רבות, ואף קיבלו אות הוקרה מנשיא המדינה מר רובי ריבלין כייצואן מצטיין לשנת 2013. המפעל פועל תחת תקן GMP קוסמט ISO 22716 התקנים המחמירים ביותר לייצור מוצרי קוסמטיקה, במפעל מכשור חדיש עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר, ועם מעבדת מחקר ופיתוח פנימית המפתחת מוצרים חדשניים באיכות הגבוהה ביותר המקפיד על בקרת איכות בתהליכי הייצור, ומפנה משאבים, חשיבה חדשנית ושנים של ניסיון למתן הפתרונות הטובים ביותר ללקוחות ומוצרים חדשניים והאיכותיים ביותר. המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.

ניתן להשיג במספרות המקצועיות המובילות בכל רחבי הארץ.

אתר: https://www.monplatin.co.il/