עמוד הבית » פעילות משפחתית, מארז להכנת סופגניות

פעילות משפחתית, מארז להכנת סופגניות

צילום הילה אייזנר
המיזם של עמותת גדולים מהחיים ורשת שופרסל בשיתוף עם HOT נוצר במטרה לגייס תרומות לעמותה הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם.

המארז 'קסם של סופגנייה' מיוצר כ'מהדורה מוגבלת' ויכיל 400 גרם אבקה המספיקה להכנת 12-10 סופגניות בטיגון קל הכנת סופגניות ביתיות הינו רעיון לפעילות משותפת ולא מורכבת מדי עם הילדים. החיבור למוצר יאפשר פעילות חג מרעננת ומשמחת שיש בה רווח כפול- גם פעילות משפחתית וגם תרומה עבור ילדים חולי סרטן.

בנוסף ניתן יהיה לקבל קוד הטבה באתר 'גדולים מהחיים' לרכישת המוצר בסניפי שופרסל. בכל רכישה של מארז יתרמו 5 ₪ לעמותת גדולים מהחיים.

חברת HOT בשיתוף הכוכבים מהסדרות המובילות יחד עם ילדי העמותה יצרו סדרת סרטוני ספישל המתארים פעילות משותפת להכנת סופגניות, סרטונים שישודרו ב VOD HOT , young VOD HOT.

אלינוער לויטן סמנכ"לית עמותת גדולים מהחיים: "שיתוף הפעולה המיוחד והסמלי בחג החנוכה, מכניס אור ותקווה לילדי העמותה ומשפחותיהם שמתמודדות מדי יום עם מציאות קשה ומורכבת שלצערנו רק התעצמה עם פרוץ הקורונה. אנו מודים לשופרסל והוט על ההתגייסות הגדולה ומאמינים שהמארז המיוחד לצד התרומה הברוכה ברכישתו, יוכל להוות פעילות משפחתית משמחת עם מסר מיוחד.

מחיר מארז 15₪ ומכל יחידה יתרמו 5 שקלים לעמותה. המוצר עתיד להימכר בסניפים החל מה-15.11 לאורך כל חג החנוכה .

ביקורת מערכת: אין כמו חג החנוכה, החג הכי משמח לילדים ולבני המשפחה, המארז יקנה לכל המשפחה פעילות בייתית ויגרום שמחה בבית ובנוסף תרומה לעמותה, המארז מגיע עם כל החומרים לקרוא את הוראות הצרכן ולהנות מהאוירה בייתית. חג שמח