עמוד הבית » איך נולד טרנד באיפור ואיזה מגמות צפויות לשנים 2023-4 ?

איך נולד טרנד באיפור ואיזה מגמות צפויות לשנים 2023-4 ?

המראה הכסוף, איפור ירין שחף, צילום: סער פסח
מאפר העל, ירין שחף עם ההסבר:

חודש ינואר הוא זמן  מצוין להסתכל קדימה אל העתיד. ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות היופי, עורך כנס חדשנות וטרנדים. בנוסף, הוא מפיק מגזין בו הוא מהמר על מגמות העתיד. שחף:  "אחד הטרנדים שהולכים לבלוט בשנים הקרובות הוא  שימוש נרכב בצבע הכסף. ״אם זהב היה בעונות הקודמות סממן לעושר ולניכוס מאפיינים של בתי מלוכה, בשנים הקרובות הכסוף והמטאלי כובשים את הרצון של האנשים לאמץ סממני יוקרה המתכתבים עם היי-טק, עולם חדשני ורובוטיקה״.

איך טרנד נולד?

אומרים כי הנבואה ניתנה לשוטים ובכל זאת, עולם האופנה נע על-פי תחזיות יופי. מי וכיצד נוצרת תחזית שכזו ומה גורם למיליוני נשים בעולם להתאפר בסגנון כזה או אחר? מהו סוד קסמה של אופנה חוצת יבשות ולמה כולם פותחים ארנק כדי להיראות מיוחדים אבל בדיוק כמו כל האחרים? מסתבר, שיש מי שדואג לכך, שלא תוכלו להתעלם מהטרנד העכשווי.

איך יוצרים תחזית יופי?

שחף: כדי ליצור תחזית מהימנה ככל האפשר, כזו שתדייק בממצאים שלה, אני נעזר במחקרים, בשיחות עם אנשי מפתח וטרנדולוגים עמיתים ויוצר מחקר משלי. המחקר מתבסס על הלכי רוח בעולמות הכלכלה, הפוליטיקה, הסוציולוגיה והעיצוב. תחזית טובה מנסה 'לנבא' את רצונות האנשים בכלל ואת ההתנהלות העיצובית והצרכנית בפרט.

כך יוצרים את המראה הכסוף:

1.לפני שניגשים למלאכת האיפור,  מומלץ להניח פריימר על עור הפנים, ורק לאחריו להשתמש במייק-אפ נוזלי ודק. הפריימר יסייע ליצור מראה חלק ואחיד שייצור בסיס אידאלי לאיפור.

  1. מורחים קן אייליינר סביב  קו הריסים העליון, שהולך ומתעבה  בכיוון הרכות. כדי ליצור מראה דרמטי, מוסיפים מעלין אליינר בצבע לבן עם סיומת שפיצית חדה. מעליהם מניחים צללית  בצבע חום אדמה
  2. מושחים את הריסים בשתי שכבות של מסקרה ובעזרת עיפרון עיניים כסוף, מעטרים את קו הריסים בקונטור מטאלי.

4,את האזורים הבולטים בפנים – עצמות הלחיים, מתחת לעצם הגבה, מרכז האף והסנטר, מאירים בעזרת ברונז’ר המעניק תחושה של פנים חטובות יותר.

  1. מושחים שפתון בגוון כתום אפרסק במרקם מט.

מאת: ירין שחף בי"הס לאיפור