עמוד הבית » אמנים יוצאי חבר העמים וברית המועצות משיקים תערוכה
הברנז'ה / רכילות עיסקית

אמנים יוצאי חבר העמים וברית המועצות משיקים תערוכה

באמצע מרייה פרייגר - מייסדת העמותה עם האמנים מתערוכת ניסים ונפלאות צילום אנה ורד רוזין
בערב חמישי האחרון (5.12) נערך אירוע פתיחת (5.12) תערוכה של עמותת Unity art, במסגרתה הציגו 15 אמנים את יצירותיהם בתערוכת "ניסים ונפלאות", שפתוחה לקהל הרחב במהלך החודש הקרוב, לרגל חג החנוכה

האירוע נערך  בהיכל התרבות, מודיעין וכלל כ – 250 מוזמנים שנחשפו לעובדתם של אומנים יוצאי חבר העמים וברית המועצות,  בניהם: ציירים, פסלים, בובאים ואמני זכוכית  שהציגו אומנות בטכניקות שונות ומעניינות, כמו: ציורי קפה, אקריליק, זכוכית, פיוז'ן ועוד.

האירוע כלל  השקת ספר של הסופרת טטיאנה קורן עם ספרה החדש "מה למדתי היום?", המתמקד בגילוי סודות החיים, אהבה עצמית ואושר אישי, בו כל אחד יכול לפגוש את עצמו.

מימין טטיאנה קורן ומרייה פרייגר
צילום אנה ורד רוזין

מריה פרייגר, מנכ"לית ומייסדת העמותה Unity art, פתחה את אירוע ההשקה ואמרה: "דצמבר נחשב גם כחודש של ניסים ונפלאות, במהלכו  העם היהודי  חוגג את נס חג החנוכה ואילו יוצאי ברית המועצות לשעבר חוגגים בנוסף, במהלך דצמבר את הנוביי גוד, המסמן מעבר לשנה אזרחית חדשה.

זו תקופה עם אווירה של ניסים ואגדות וזו הסיבה שכך קראנו לתערוכה הזו, שמכניסה אותנו לאווירה של אגדות עם המון יצירות אומנות שסוחפות אותנו אל עולם המופלא שלהן".

בתום האירוע עדכנה פרייבר את האורחים שבקרוב תשיק העמותה תערוכה חדשה להעצמה נשית, לרגל יום האישה הבינלאומי, תחת השם: גברתי הנאווה".