עמוד הבית » הזהרה, זוהי התמכרות ללחמים ללא גלוטן

הזהרה, זוהי התמכרות ללחמים ללא גלוטן

סדרת ארטיזנל - באגטים ולחמים. צילום אביתר ניסן
חברת "גרין לייט" משיקה את "סדרת הארטיזנל"*: לחמי ארטיזנל ובאגטים רוסטיק - טבעוניים ונטולי גלוטן, הנאפים בתנור הביתי ומוגשים חמים וטריים, עם קראסט

החברה, המובילה בשוק הלחמים והמאפים ללא גלוטן, עמלה על פיתוח הסדרה למעלה מ-3 שנים. כדי לשמר את טעמם ומרקמם, מוקפאים הלחמים בהקפאה עמוקה מייד בתום 90% מזמן האפייה המלא. את גמר האפייה הם מקבלים בתנור הביתי – מה שמקנה להם מרקם קראסט וחוויית לחם טרי, שעד כה לא היתה אפשרית לקהלים אלה.

*ארטיזנל הוא מונח המתאר מוצר אותו מכין אומן או בעל מלאכה מיומן בתחומו.

 "האתגר היה לפתח לחם נטול גלוטן – שנטעם ומרגיש כמו לחם עם גלוטן, שנאפה בעבודת יד במאפייה המתמחה בלחמים. בנוסף, רצינו שזה יהיה לחם שניתן לסיים את אפייתו בבית ולהגישו טרי, חם ועם קראסט", הסביר עופר אליאב, מנהל השיווק והמכירות ב"גרין לייט".

"בעזרת תהליכי ייצור מיוחדים וטכנולוגיות מתקדמות בתחום האריזה, פיתחנו לחמים שמחקים בהצלחה את המרקם והטעם של לחמי ארטיזן עם גלוטן. גם זיהוי האיזון המדויק בין הרכיבים היה מורכב, והתוצאה הטעימה מאוד משמחת אותנו", אמר. "הידע והניסיון הרב שצברנו במשך 30 שנות פיתוח מוצרים כשרים לפסח וללא גלוטן, מאפשרים לנו להמשיך ולפתח – בסטנדרטים הגבוהים ביותר – מוצרים נוספים ומיוחדים, התואמים למוצרי המאפה הרגילים", הוסיף.

סדרת הארטיזנל כוללת:

  • לחם צרפתי קלאסי – לחם צרפתי ביתי (500 גרם)
  • לחם צרפתי גרעינים – לחם צרפתי מועשר בצ'יה, טף, חמנית, פשתן ודלעת (500 גרם)
  • באגט רוסטיק קלאסי – 2 באגטים קלאסיים (240 גרם כל באגט)
  • באגט רוסטיק סופר פוד – 2 באגטים מועשרים בצ'יה, טף ופשתן (240 גרם כל באגט)
  • באגט רוסטיק גרעינים – 2 באגטים מועשרים בפשתן, דוחן, חמנית ודלעת (240 גרם כל באגט)
  • צילום – אביתר ניסן

המוצרים אפויים ונמכרים קפואים. יש להפשירם ולהוציאם מאריזתם, טרם אפייתם הסופית.

הוראות הכנה: להפשיר את הלחם. להוציא מהאריזה. לחמם תנור מראש ל – 200 מעלות. לחם: לאפות 15 – 25 דקות ; באגט: לאפות 10 – 15 דקות (תלוי בעוצמת התנור).

מחיר: באגט – 21.50 ש"ח (2 באריזה, 480 גרם) ; לחם – 20.50 ש"ח (500 גרם).

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הטבע.

ביקורת המערכת: חיממתי את הלחם והריחו הציף את המטבח, הכנתי ליד קערת מרק בצל צרפתי,נראה לי מושלם, בחיתוך הלחם ניתן לראות את גובה הלחם ובטעימה מורגשת פריכות הלחם וטעמו ארומתי לא מורגש כלל שזה לחם ללא גלוטן המחיר מעט יקר אבל כל ביס שווה בהחלט.

הוספת תגובה

הוספת תגובה