עמוד הבית » הכי יפה לך טבעי

הכי יפה לך טבעי

אזורי הטיפול בביו סטימולטור אלנסה צילום יחצ
אלנסה ביו-סטימולטור לייצור וחידוש הקולגן בעור הפנים

העור שלנו מתבגר יחד אתנו הגוף מפסיק לייצר קולגן ואלסטין כבר בגיל 25 ואט אט אנחנו נפרדים ממראה העור החלק והיפה ומתחילים לשים לב לסימני התבגרות ראשונים שמופיעים בצורת קמטוטים סביב העיניים, קווים שקועים במעלה הלחיים ועוד.

וזו רק ההתחלה.

בהמשך יגיעו אובדן אלסטיות של העור, הופעת כתמים ואובדן הנפחים של הרקמה התת עורית. זה לא רק השנים, ישנם גם גורמים חיצוניים כמו השמש, העישון, הזיהום הסביבתי והרגלי תזונה לא נכונים שגם הם תורמים להתבלות של העור שלנו. עור עייף וברבות השנים גם מקומט, מזוהה כידוע עם זקנה.

תעשיית הקוסמטיקה נמצאת במרדף בלתי פוסק לספק פתרונות הוליסטיים, אבל חשוב לדעת כי מוצר שמונח על העור, גם אם יחולל בו שינוי כלשהו, יישאר תמיד מוצר קוסמטי ולא ירשם כתרופה. לפיכך  לא קיים מוצר קוסמטי שביכולתו לחולל בעור שינוי מהותי. אז כדאי לזכור, קרמים ומסכות זה טוב לכמה שעות. אבל לא אלה יעלימו לנו את הקמטים ופגעי הטבע, וודאי שלא יחזירו לנו את העור החלק והגמיש.

נפרדים מהמראה המוזרק מידי

זה הזמן להתקדם ולנקוט אמצעים רציניים וחדשניים. ולא, לא מדובר בניתוח למתיחת פנים וגם לא בהתערבות אגרסיבית קיצונית אחרת. מדובר בפלאי המדע והטכנולוגיה שמביאים לנו חידושים ותוצאות מקסימליות ומפתיעות.

ד"ר מרינה לנדאו מבכירות הדרמטולוגיות בארץ ובעולם :  

בתהליך ההזדקנות חלים בעור שינויים רבים ושונים: אובדן אלסטיות של העור , הופעת קמטים וכתמים ואובדן הנפחים של הרקמה התת עורית.

למרות שתעשיית הקוסמטיקה מנסה לספק פתרונות הוליסטיים, צריך לזכור כי כל מוצר המושם על העור ומחולל בו שינוי מהותי, לעולם לא יירשם כמוצר קוסמטי אלא כתרופה. ולכן לא קיים מוצר קוסמטי שמסוגל לחולל בעור שינוי מהותי שנראה לעין לתקופה של יותר ממספר שעות עד ימים בודדים.

חומצה הילרואנית שנמרחת על העור , יכולה ללחח אותו, אך לעולם לא תמלא קמטים. לעומת זאת טיפולים רפואיים יכולים למנוע, לעכב ולטפל בהזדקנות העור. גם ברפואה , אין חומר אחד או טיפול אחד, שיכולים לטפל בכל ביטויי ההזדקנות. ולכן גישה הוליסטית  תמיד כוללת תפריט של טיפולים שונים, למשל בוטוקוס וחומר מילוי, חומר מילוי ופילינג וכו'. כשמדובר בחומרי מילוי ניתן לשפר באמצעותם את איכות העור , לתקן קמטים ואובדן נפחים . לרוב יש צורך בחומרים בעלי תכונות שונות על מנת למלא את כל המשימות. קיימים חומרי מילוי שעשויים לתת מענה ALL IN ONE אחד מהם הוא האלנסה , חומר על בסיס פוליקפרון, לחומר זה יש יכולת מילוי קמטים ונפחים אך גם סיטימולציה של העור לייצר ולחדש סיבי קולגן.

למרות שמדובר בחומר זמני , הוא מגיע "בגרסאות" של משך השפעה על מכלול עור הפנים משנה ועד 4 שנים.

האלנסה מהו?

האלנסה, הוא ג'ל פעיל. חומר אורגני לחלוטין שמכיל בתוכו 30% פוליקפרון – אותם חלקיקים בעור שמעודדים את זרימת הדם לייצור וחידוש רקמות העור והאלסטין שבו.

חברת סלע מדיקל   אחראית על הפצה בלעדית של הפלא   ELLANSE בארץ.

אזורי הטיפול העיקריים הם באזור הרקות והגבות, עצמות הלחיים, קו הלסת, עיצוב האף הסנטר ועוד. משך הטיפול כ– 30 דקות, ואין צורך להסתגר לצורך החלמה. הטיפול  מאפשר לחזור באופן מידי לשגרה, התוצאות נראות מידית והן מחזיקות בין שנה ל- 4 שנים, תלוי בסוג זריקת האלנסה שהמליץ הרופא. תוצאה הסופית אפשר לראות כבר לאחר 3 חודשים. כל זאת הודות לתכונות הייחודיות של  ELLANSE  שייחודו בכך שהוא משפר את מראה הקמטים והקמטוטים ומעורר את יצירת הקולגן העצמית בעור הפנים.     

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות רבה בתחום טיפולי האסתטיקה, בעיקר בעור הפנים ואופן הטיפול בו. בניגוד לטיפולים שנעשו בעבר לדרמיס וייעודם היה טיפול נקודתי, מילוי קמט או הענקת נפח, הטכנולוגיה הייחודית והמרכיבים החדשניים מביאים אותנו ליהנות מטיפול שמביא לתוצאה מקיפה. לא עוד מילוי נקודתי של קמט מעכשיו יבואו עם הטיפול חידוש ויצור קולגן, מראה זוהר בהיקף של 360 מעלות.

זה הגילוי החדשני, ולנישה הזו נכנסה "האלנסה" – חומר מילוי בעל תוצאה מקיפה לעור הפנים. גם ממלא את הקמט, גם מעניק מראה טבעי וגם ובעיקר יגרה את עור הפנים לחדש את ייצור הקולגן הטבעי בשכבת השומן התת עורי והדרמיס – שהוא שכבת העור העמוקה ביותר. בכך מעניק רשת תמיכה לעור כדי להתמודד עם תהליך הנפילה.

קרן סלע, מנהלת חטיבת האסתטיקה בחברת סלע מדיקל, המייבאת מגוון מכשור בתחומי הרפואה והאסתטיקה הרפואית מציינת, שהחברה מיישרת קו עם הדרישה העולמית ומוצרי החברה עונים על הדרישה של שימוש בחומצות שמעניקות מראה טבעי ומבוססות על 100% חומצה הילרואנית טבעית וטהורה, ללא רכיבים מעולם החי ובעיקר כאלו המעודדות חידוש ייצור הקולגן והאלסטין  ואחד מהם הוא : "האלנסה"  המעניק תוצאה מתמשכת  יחד עם     תוצאה יפה  ובעיקר טבעית.

האלנסה מגיע ב- 4 גרסאות שונות. משך ההשפעה על עור הפנים משתנה לפי הגרסה. החל משנה אחת – ועד 4 שנים.

Ellanse סלע מדיקל ביו סטימולטור אלנסה צילום יחצ.

להלן 4 האפשרויות של מזרק  ELLANSE

S–  ELLANSE

ELLANSE- M

ELLANSE-  E

ELLANSE-  L

                                                         

טווח מחיר – 3000- 4500 ₪ תלוי באופי המזרק שיבחר בייעוץ מול הרופא המטפל

 ELLANSE   מאושר ה CE   ומשרד הבריאות הישראלי.

הטיפול באלנסה מתבצע רק על ידי רופאים שעברו הסמכה לטיפול בו, ניתן להשיג בקליניקות  רופאים לכירורגיה פלסטית , מומחים לרפואת עור, קליניקות לאסתטיקה רפואית  ובמרפאות פרטיות

 אתר הבית : www.selamedical.co.il