עמוד הבית » וואסיליס קאראס וכריסטוס מנידיאטיס בישראל

וואסיליס קאראס וכריסטוס מנידיאטיס בישראל

כריסטוס מנידיאטיס- קרדיט יחצ
הקול של יוון ואסיליס קאראס מגיע לישראל למופע מרתק ומרגש. המופע יכלול את מיטב הרפרטואר של קראס אליו מצטרף למופע כריסטוס מנידיאטיס שנחשב לדור העתיד של מוסיקת הלאיקה ביוון

המופע בליווי 15 נגנים.

 

ואסיליס קאראס, האבא של הזמרים, הוא גיבור תרבות ביוון,  ברחבי אירופה ואמריקה. בגיל 16 הגיע לראשונה למועדון Prosfygas בסלוניקי

וקיבל את ההזדמנות הראשונה לשיר.

אף אחד לא נשאר אדיש כאשר שמעו את הקול העמוק והייחודי שלו והקהל התאהב בו מיד. כך נולד מיתוס ואסיליס קאראס רק בן 16 הפך להיות כוכב בפרברי סלוניקי והשם שלו התפרסם בכול הבוזוקיות ביוון בפרק זמן קצר מאוד.

בשנות ה 70 ביסס את מעמדו כאשר החל לשיר בסגנון העממי הלאיקה. בשנות ה 80 הקליט את האלבום  alismonites וזכה להצלחה עצומה. הסגנון המאוד יחודי של קאראס והפניה לקהל היווני בתעשיית חיי הלילה ביוון הזניקה אותו למעמד של כוכב לאומי.

ואסיליס קאראס- קרדיט יחצ

בשנת 96 כאשר הקליט בשיתוף עם Phoebus את האלבום tilefonise mou זכה להצלחה מסחררת. הקליט עשרות אלבומים שנמכרו במיליוני עותקים ברחבי העולם, בינהם אלבומים שזכו לאלבומי פלטינה וזהב. חלק מהלהיטים של ואסיליס קאראס בוצעו בישראל בעברית בינהם: "דברי אליי" בביצוע חיים משה.

"הנשיקה" שביצעו איציק קלה ומושיק עפיה. "זה לא עושה לי כלום" שביצעו סטלוס ואורן חן ורבים אחרים. מרבית שיריו של ואסיליס קאראס הן  על אהבות אבודות. זכרונות. ושירים על עיר הולדתו .

ואסיליס קאראס קידם את מיטב זמרי יוון מהדור הנוכחי בינהם: כריסטוס מנידיאטיס אשר מגיע איתו בישראל, פאולה, כריסטוס דאנטיס, אריני פאפאדופולוס  ופנדליס פנדלידיס . שמות אלו הן  חלק מהרשימה המאוד ארוכה, שזכו לחשיפה עצומה, לאחר שחלקו איתו את אותה במה.

חוויה מרתקת ובלתי נשכחת לאוהבי המוסיקה היוונית בישראל !!!

המופע יתקיים ב 4.7.19 בהאנגר 11 בתל אביב

*הישיבה סביב שולחנות של 10 אנשים.