עמוד הבית » חג האפייה

חג האפייה

צילום:מיס פטל שרית נובק
שבועות בפתח ומעבר לחג החלב והגבינות, זהו גם המועד היהודי שמזוהה הכי הרבה עם האפייה הביתית, שהפכה לטרנד אהוב օ חברת "מיימונ'ס" היא חברת האפייה המובילה בישראל, יוצאת בשת"פ ייחודי עם שלוש בלוגריות האפייה הבולטות בארץ ויחד, מפרסמות שלושה מתכונים מובחרים וייחודיים לחג օ ויש גם פרס מיוחד לאחד מכם

ככל שהלך והתעצם טרנד ה"הום מייד" בישראל, כך גם חווה תחום האפייה עדנה מחודשת. בשנים האחרונות זנחו הצרכנים הישראלים במעט את העוגות והעוגיות התעשייתיות, ובמקביל חברו יותר לתוצרת הבוטיק ולאפייה הביתית. כמו פטריות אחרי הגשם, החלו לקום ולצוץ בזה אחר זה עוד בלוגים ועוד קבוצות רשת, שם משתפים מתכונים, מעניקים עצות איש לרעהו וכמובן, התוצאה הסופית עולה בצבעוניותה וביופייה המגרה לסטורי. כולם הפכו לאופים וקונדיטורים, בני המשפחה והחברים הפכו לטועמים מקצועיים והמטבח, תמיד מצויד היטב בכל הפריטים והמוצרים שצריך כדי להרים עוגה טעימה ומעוצבת.

צילום:מיס פטל שרית נובק

כעת, כשחג השבועות לפתחנו, העיסוק באפייה גובר: פשטידות וקישים, פיצות או בורקסים, מאפי גבינה שונים וכמובן, עוגות הגבינה, על כל תצורותיהן. בהתאמה מדויקת, לטרנד ה"הום מייד", זכה חג החלב לשם נוסף, הלא הוא חג האפייה. חברת "מיימונ'ס" אפייה, מבית "תבליני מימון", היא חברת האפייה המובילה בישראל. לא מדובר רק בסיסמא, והרי שעל פי הנתונים הרשמיים האחרונים שקיימים, נכון לפברואר 2022, "מיימונ'ס" מובילה את ענף האפייה בארץ עם נתח שוק של 17.50 אחוזים. אגב, חברת אסם מדורגת שנייה בניתוח הנתונים, עם 14.60 אחוזים.

החברה הוקמה לפני 12 שנים, במטרה להעניק לקהילת חובבי האפייה בארץ את האפשרות לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים ומגוונים, מתוך המגמה שכאמור צומחת לאפייה ביתית ומשפחתית. יחד עם הטרנד החם, שמגיע לשיאו לקראת חג השבועות, צמחה גם החברה וכיום אין סופר או חנות מכולת שכונתית שלא ניתן למצוא שם את מוצרי "מיימונ'ס".

החברה מציעה למעלה מ-180 מוצרים, המחולקים לקטגוריות שונות שיחד מספקים את כל מה שצריך כדי לאפות. מלבד זאת, המוצרים של "מיימונ'ס" אף דורגו בעדיפות ראשונה על ידי טועמים ומשתמשים. בין המוצרים: תערובות עוגה בטעמים שונים, פודינג בטעמים, מוצרי קישוט, סירופים, מליות, משפרי אפייה, תמציות וצבעי מאכל, תרסיסי שמן, עזרים, אגוזים ושקדים, שוקולדים ועוד.

"תמיד לקראת החג ישנה עלייה במוצרים המשתלבים במתכונים השונים של עוגות גבינה, משפחתיות או אישיות או קינוחי כוסות שהמרכיבים שלהם זהים", אומרים השבוע, ערב חג השבועות תשפ"ב, בחברת "מיימונ'ס" אפייה. "וכך לדוגמא, ישנו הפודינג וניל המיוחד שלנו, שהוא מרכיב חובה בעוגות גבינה בכל התצורות. ישנם טעמים נוספים של פודינג שתמיד עושים בו שימוש לקרמים וקצפות בקינוחים חלביים. בנוסף לכך, ישנן המליות פירות יער, קצפות לזילוף, עלי קרמשניט, קונוסים, תחתיות מרנג, הקורנפלור, אבקת סוכר בפטנט ייחודי לנו ומשפרי האפייה שמאוד מבוקשים בימים האלו. אך אנו מבחינים בביקוש גבוה מהרגיל לכלל מוצרי החברה, היות ולמתכונים ולפרשנויות לעוגת גבינה או קינוח חלבי אחר הן רבות ולא כולם עושים שימוש באותם המרכיבים".

צילום: מיס פטל שרית נובק

כמו-כן, השנה מקיימת "מיימונ'ס" שיתוף פעולה יוצא דופן עם שלוש מכוכבות עולם האפייה המוכרות והאהובות בישראל; מירי כהן (למעלה מ-320 אלף עוקבים), דניאל עמית (למעלה מ-350 אלף עוקבים) ועדיקוש (עדי קלינגהופר, למעלה מ-340 אלף עוקבים). שלוש הבלוגריות, בעלות עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות, ידועות באהבתן יוצאת הדופן לאפייה ולקונדיטוריה, מביאות בפני קהל הצרכנים הישראלי שלושה מתכונים סודיים ולא פחות ממושלמים, עבור קינוח חגיגי ומתוק לכבוד חג החלב והגבינות. שלושתן הרכיבו את המתכונים באמצעות מגוון מוצרי "מיימונ'ס" שמפורסמים במסגרת הפקת חוברת המתכונים המנצחת שמפרסמת חברת האפייה המובילה בישראל.

צילום: מתוך עמוד הבית של מיימונס אפייה

מירי כהן מביאה מתכון לקרמשניט אוכמניות בכמה דקות, דניאל עמית מפרסמת את המתכון הסודי שלה לפבלובה מפורקת ועדיקוש משתפת את הגולשים במתכון לעוגת פחזנית גדולה ומשפחתית.

"מיימונ'ס" אף הכריזה על תחרות בין קהל הגולשים והצרכנים – על כל משתתף/פת לבחור באחד משלושת המתכונים המוצלח ביותר בעיניו, מתכון אותו בחר/ה להכין לקראת החג. בין המשתתפים תוגרל מתנה: אספקת פודינג "מיימונ'ס" לשנה שלמה בחינם.

֍ באתר "מיימונ'ס", ניתן למצוא כעת חוברת מתכונים חגיגית לכבוד חג השבועות, את המתכונים הסודיים של שלוש הבלוגריות ולהירשם להגרלה השנתית: https://maimons.co.il/

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה