עמוד הבית » לאוהבי התה ואוהבי קולגן הכתבה עבורכם

לאוהבי התה ואוהבי קולגן הכתבה עבורכם

צילום יח"צ
אלטמן מוסיפה לסדרת הקולגן, מוצר נוסף המכיל גם הוא אבקת קולגן עם פפטידים ביואקטיביים בטכנולוגיית VERISOL, חומצה היאלורונית ותוספת ייחודית של תמצית תה ירוק.

תחום הנוטרי-קוסמטיקה (נטילת תוספי תזונה דרך הפה לטיפוח מבפנים של העור, השיער והציפורניים) מתפתח בשנים האחרונות, ומשלים את החסר בתחום האנטיאייג'ינג. ד"ר מרינה לנדאו, רופאת עור בכירה: "לא מדובר בטיפול מחליף לזריקות מילוי או בוטוקס, יחד עם זאת נוטרוסמטיקה ולאחרונה תוסף הקולגן באבקה נמצאו כמשפרים את מרקם העור ומשתלבים טוב ונכון עם כל הטיפולים האסתטיים".

רכיבי מוצר קולגן BOOST:

טכנולוגיית Verisol עובר תהליך פירוק פטנטי ייחודי שבסופו מתקבלים מקטעי קולגן ביואקטיבים קטנים, היכולים להיספג בגוף ולהגיע לשכבות העור העמוקות ולהביא לשיפור מרקם העור. הפטנט הייחודי מיובא לארץ באופן בלעדי ע"י אלטמן.

תוספת של חומצה היאלורונית– חומצה היאלורונית עוזרת לשמור על לחות העור ועל מבנה תקין של תאי העור מוסיפה "לחות" מבפנים.

תוספת תמצית תה ירוק יחד עם תמצית תרד- מוסיפים למוצר נוגדי חמצון כך, שמכל רכיבי המוצר מתקבל משקה ביוטי בטעם נענע מעודן.

כל אחת יכולה לבחור את הקולגן המתאים לה לפי העדפותיה וטעמה ולשלב את המוצר בקלות במהלך היום.

קולגן BOOST עם תמצית תה ירוק

ניתן לרכוש ברשתות הפארם בתי מרקחת וחנויות הטבע ברחבי הארץ.

ביקורת המערכת: אני בעד תוספי מזון במיוחד מגיל 35,התכשיר בעיני מהפכני המלווה עם תה ירוק עם קולגן, מרביתנו שותות תה , אני שותה כל ימות השנה קיץ חורף ,אז אם אפשר לשתות עם תוספת קולגן לעורנו זה יותר מנפלא, מוצרי אלטמן הם מוצרים איכותיים ובהחלט יש כאן בשורה להרגיש ולהראות יותר צעירים הרווח כולו שלנו.