עמוד הבית » מוצרי טיפוח לבית באווירה חושנית

מוצרי טיפוח לבית באווירה חושנית

צילום: דימה טליאנסקי
אתר האופנה TERMINAL X משיק בפעם הראשונה את קולקציית TX COLLABS FRAGRANCE.המהדורה מוגבלת אשר הופקו עם ארבע אושיות אופנה מובילות- קורל מיכאלי, גל וינטרוב, אריאל צ'רנוב ויעל מורוזוב.

כל אחת מהן פיתחה בשיתוף  עם אתר האופנה ריח ייחודי, אשר יגיע בליין מוצרים מעוצב, אותו יהיה ניתן להזמין מאתר TERMINAL X במשלוח מהיר 'מהיום למחר' עם שליח עד הבית.

מובילות הדעה קורל מיכאלי, גל וינטרוב, אריאל צ'רנוב ויעל מורוזוב, כיום נחשבות לאושיות רשת מובילות בתחום האופנה כאשר כל אחת מהן מתחזקת חשבון אינסטגרם עם עשרות אלפי עוקבים. הן נבחרו לקחת חלק בקולקציית ריחות ראשונה מסוגה. כאמור מדובר בקונספט חדשני וייחודי המתחבר באופן ישיר לערכי הטרנדיות והחדשנות של אתר האופנה.

הקולקציית TX COLLABS FRAGRANCE תימכר במהדורה מוגבלת באתר ותכלול נר, מבשם ודיפיוזר בריח ייחודי לכל אחת מהבלוגריות. הריחות נרקחו במיוחד עבורן בריח ייחודי שבחרו עבור קהל העוקבות שלהן. מבין הריחות שיובילו את הקולקציה: גל וינטרוב- בניחוח סיגלית ואיריס, אריאל צ'רנוב- ארומה של ארז ומרווה, קורל מיכאלי ריח נרקיס ופריחת הדובדבן ויעל מורוזוב בניחוחות של פירות יער אדומים ופטל.

TX COLLAB, נר ריחני TAYA By Coral Michaeli צילום: דימה טליאנסקי
TX COLLAB, דיפיוזר לבית ELLIE By Arielle Chernov, צילום: דימה טליאנסקי
TX COLLAB, מבשם ספריי WHY AM I By Yael Morozovצילום: דימה טליאנסקי

הקולקציה זמינה לרכישה באתר האופנה TERMINAL X

מחירים: מחירו של מבשם יהיה 89.9 ₪, נר 129.9 ₪ ודיפוזר 139.9 ₪.

נסיינית המערכת: אנחנו משתמשים כל חיינו עם חמשת החושים, בראיה אנו נהנים מעיצובים חדשניים והריח מריחות מיוחדים. השליח הגיע עם קופסא עטופה במוצרים ועליה הכיה כתוב שביר, כך שהדאגה למוצרים שישברו בדרך לא היתה. יצאתי למסע חושים עם המוצרים החדשים של הבלוגריות, העצוב בשחור יוקרתי, הריחות קסומים מעולם האגדות היוצרת תחושה לעוף עם הרוגע, נשיות חושנית לזמן בלתי מוגבל. זוהי בהחלט חוויה רומנטית המייצרת בבית חום ואהבה עם מוצרים איכותיים שנשארים לטווח ארוך לפינוק בתוך הבית. הריח עדיין באפי. אהבתי מאוד.