עמוד הבית » מותג האיפור בעולם MAYBELLINE NEW YOR

מותג האיפור בעולם MAYBELLINE NEW YOR

צילום : יח"צ חו"ל
משיק אתהמסקרה עם הפורמולה החדשנית למראה נפח נקי וטבעי ללא גושים הקלה להסרה! SNAPSCARA
  • מסקרה SNAPSCARA – בעלת מברשת ייחודית המעניקה נפח טבעי למניפת ריסים מודגשת ב"סנאפ", ופורמולה חדשנית המאפשרת הסרה קלה, פשוטה ולא מלכלכת, רק כשאתם תחליטו, ורק בעזרת מים חמימים בלבד!
  • מסקרה SNAPSCARA –  מוצע ב-3 גוונים שונים: כחול, חום ושחור.
  • מסקרה SNAPSCARA -מחיר לצרכן: 35 ₪
  • מבצע לחודש פברואר2019: סנאפסקרה + עיפרון הארה ב50 ₪ בלבד

 

הזמן קצר ואין כוח להשקיע בבניית נפח עם המסקרה, וגם אין ממש חשק להסיר את האיפור בסוף היום, עם כל השפשוף והלכלוך השחור הכרוך בזה! מייבלין ניו יורק מותג האיפור מס' 1 בעולם* משיק את סנאפסקרה: מסקרה המקצרת את זמן האיפור ומוחקת את הצורך לשפשף את העיניים והריסים בסוף היום.

 

"סנאפסקרה": "סנאפ" זה המהיר החדש. במריחה אחת של המסקרה בעלת המברשת הייחודית והמעוקלת,  מקבלים לוק בעל נפח טבעי.  סנאפסקרה מגיעה ב-3 צבעים מהפנטים: כחול, חום דובדבן ושחור, כך שניתן לאמץ בכל יום לוק ריסים שונה, אדג'י ומגוון!

 

סנאפסקרה לא מתפוררת במהלך היום ולא יורדת כך סתם; היא תוסר בקלות ובמהירות רק כאשר נחליט לעשות זאת! צמר גפן טבול במיים חמימים יסיר אותה מיד, זאת הודות לפורמולה ייחודית ללא ווקס, שתשאיר את הפנים נקיות לאחר ההסרה המהירה.

מחיר: 35 ₪

הוראות שימוש: יש למרוח לאורך הריסים מהשורש עד הקצה. מומלץ להניח את המברשת בבסיס הריסים ולסרק בתנועת גלגול כלפי מעלה. טיפ: למראה אדג'י במיוחד, הברישו את מניפת הריסים העליונה בעזרת סנאפסקרה שחורה, ואת מניפת הריסים התחתונה בעזרת סנאפסקרה בצבע כחול רויאל.

 מסקרה סנאפסקרה –   לשים בסנאפ, להסיר בסנאפ!

מייבלין ניו יורק סנאפסקרה מסקרה מחיר 35 שח צילום יחצ חול

 

מייבלין ניו יורק סנאפסקרה מסקרה מחיר 35 שח צילום יחצ חול

 

מייבלין ניו יורק סנאפסקרה מסקרה מחיר 35 שח צילום יחצ חול

נתוני  2017EUROMONITOR – בכסף

ניתן להשיג את מוצרי מייבלין ניו-יורק, ברשתות הפארם, המשביר לצרכן ובפרפומריות פרטיות נבחרות