עמוד הבית » מסניני אויר לזיהום האוויר בסביבתנו

מסניני אויר לזיהום האוויר בסביבתנו

צילום: EC_Kitchen_Editorial_Imagery
דייסון מציגה את הדור הבא של מסנני האוויר שלה: Formaldehyde Dyson Pure Cool ו- Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde עם טכנולוגיית חישת פורמלדהיד חדשה, שנועדה ללכוד אבק עדין במיוחד, אלרגנים, ותרכובות אורגניות נדיפות (VOC) כולל פורמלדהיד.

פורמלדהיד הינו מזהם גז חסר צבע, המתנדף מרהיטים ומוצרי עץ המכילים שרפים המבוססים על פורמלדהיד כמו דיקט, חומרי בידוד ומוצרים כגון צבע, טפטים ומוצרי ניקוי ביתיים. בשל נפחו שהינו קטן פי 500 מחלקיקים בגודל של 0.1 מיקרון, קשה לזהות וללכוד אותו, מה שעלול להוביל לחשיפה ממושכת לכימיקלים מסוכנים הנישאים באוויר. חיישן פועל לצד האלגוריתם לניטור מדויק של רמות הפורמלדהיד – תוך שילוב לגילוי גזים אחרים המתגלים על ידי חיישן VOC ייעודי .

בנוסף  גם בנו מחדש את מסלולי זרימת האוויר של המסנן. רמת סינון HEPA 13 אטום לחלוטין – זאת לא רק כדי להבטיח שאוויר לא יעקוף את המסנן, אלא גם חסימת כל נקודות דליפה פוטנציאליות שדרכן עלול לחדור אוויר מזוהם למסלול הסינון. המשמעות היא שהמסננים החדשים של דייסון לוכדים 99.95% מהחלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון. כמו כן, המסנן החדש שקט יותר ב-20% ומפחית רעש לא רצוי בבית.

דור ה"בתוך הבית"

מדי יום, בני אדם נושמים עד 9,000 ליטר אוויר, ובתקופה זו מבלים עד 90% מזמנם בתוך הבית. ככל שהבתים הופכים יותר ויותר לחללים שבהם אנו מבלים את רוב זמננו, קיימים  מספר מקורות לזיהום, המשחררים מזהמים כמו PM10, PM2.5, VOCs, NO2 ופורמלדהיד לאוויר. מקורות הזיהום נוכחים בכל ההיבטים של חיי היומיום, בין אם מדובר במזהמים הנפלטים בעת בישול, או כאלה המשתחררים ממוצרי ניקוי או פליטת גז מתמשכת של פורמלדהיד מרהיט בסלון. סדרת מסנני הפורמלדהיד החדשים של דייסון משקפת את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בשלושה תחומי ליבה: חישה, סינון ואקוסטיקה.

חישה וסינון מדויקים של פורמלדהיד

השילוב של חיישן פורמלדהיד חכם במסנן האוויר, מבטיח חישה מדויקת של המזהם במשך כל חיי המסנן. באמצעות תא אלקטרו-כימי, חיישן הפורמלדהיד של דייסון  אינו מתייבש והאלגוריתם החכם הייחודי שלו מצליב נתונים בכל שנייה, ותוך חישה סלקטיבית המבדילה בין מזהמים.

Dyson Purifier Cool: מהונדס אקוסטית כדי להיות ב-20% שקט יותר

המסנן תוכנן להיות שקט יותר ב-20%. כדי להפחית ברעש, מהנדסים שינו את נתיב זרימת האוויר הכולל על ידי הרחבת הצמצם (החריץ בו האוויר יוצא מהמסנן) והגיאומטריה שלו שופרה. והתוצאה היא הפחתת  החיכוך בין האוויר למשטח הסינון ופחות רעש. הרעש הופחת מ-64 ל-61 דציבלים במהירות המאוורר המקסימלית.

 טכנולוגיית Air Multiplier

באמצעות טכנולוגיית Air Multiplier, המסנן יכול לשחרר אוויר מטוהר לכל פינה בחדר. מצב אוטומטי מאפשר למסנן לשמור על טמפרטורה מועדפת בחדר ואיכות אוויר. כמו כן, המסנן ניתן לשליטה מלאה על ידי אפליקציית. Dyson Link

דגם Dyson Pure Cool Formaldehyde TP09 מסנן אוויר ומאוורר. מחיר מומלץ : 2,999 שקלים.

דגם Dyson Pure Cool Hot +cool Formaldehyde HP09 מסנן אוויר, מאוורר ומחמם. מחיר מומלץ : 3,360 שקלים.

שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

הוספת תגובה

הוספת תגובה