עמוד הבית » נשיא המדינה חושף בראיון ל-BBC: ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ נמצא בחדר ילדים

נשיא המדינה חושף בראיון ל-BBC: ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ נמצא בחדר ילדים

צילום: דוברות בית הנשיא
נשיא המדינה יצחק הרצוג חשף היום, יום ראשון, כ״ח בחשון, 12 בנובמבר בראיון לרשת BBC, כי כוחות צה״ל איתרו בחדר ילדים בבית אזרחי ששימש כבסיס טרור של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, עותק של ספרו הנודע של היטלר, ״מיין קאמפף״.

במהלך פעילות כוחות צה״ל בצפון רצועת עזה בימים האחרונים, איתרו הכוחות בסיס טרור של מחבלי חמאס בתוך בית של אזרחים. הבסיס שכלל מעבדות אמל״ח וחומרי נפץ, נמצא בתוך חדר ילדים בבית מגורים אזרחי – הוכחה נוספת לפעילותו של ארגון הטרור חמאס מתוך לב האוכלוסייה האזרחית בעזה.

בין החפצים שאותרו בבסיס הטרור של חמאס, נחשף גם עותק של ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ המציג את משנתו של הצורר הנאצי, מתורגם לערבית. הספר נמצא בין חפציו האישיים של אחד המחבלים ומתוך עיון בספר, ניתן להבחין בסימונים והדגשות לצד הערות בכתב, המלמדות על העמקה בחייו ותפיסתו האנטישמית והמפלצתית של היטלר מצד המחבלים.לאחר הטבח והזוועות שביצעו מחבלי החמאס ב-7 באוקטובר – היום בו נרצחו הכי הרבה יהודים מאז השואה, נחשף ממצא נוסף המעיד על מקורות ההשראה של ארגון הטרור חמאס, ומוכיח פעם נוספת כי כל פעולותיו מטרתן אחת – השמדת יהודים. כפי שפעלו הנאצים.

צילום: דוברות בית הנשיא

בראיון נשיא המדינה התייחס למציאת ספרו של היטלר בידי מחבלי חמאס: ״זהו ספרו של אדולף היטלר, ״מיין קאמפף״ שתורגם לערבית. זהו הספר שהוביל לשואה והספר שהוביל למלחמת העולם השנייה. הספר הזה נמצא לפני מספר ימים בצפון עזה. בחדר ילדים, שהפך לבסיס המשמש לפעילות טרור של ארגון הטרור חמאס. המחבל כתב הערות, סימן את הסעיפים, ולמד שוב ושוב, את האידיאולוגיה של אדולף היטלר לשנאת היהודים, להרג היהודים, לשרפת ושחיטת יהודים באשר הם. זו המלחמה האמיתית שאנו מתמודדים איתה.״

צילום: דוברות בית הנשיא

בראיון התייחס גם לטענות השקריות של חמאס: ״החמאס משקר ומוסר מידע מוטעה – יש חשמל בבית החולים שיפא, הכל פועל, אנחנו מדברים עם מנהלי בית החולים. לא נכנסנו לבית החולים שיפא, שם לצערי יש בסיס טרור ענק ועצום הפועל מתחתיו. המפקדה וכל מטה הפעילות של חמאס-דאעש נמצא ממש מתחת לשיפא. מה בדיוק אנחנו אמורים לעשות? להשאיר את זה כמו שזה ואז בעוד כמה שנים נעבור שוב את אותו הדבר? ואתם תגידו לנו שזה לא פרופורציונלי, ויהרגו לנו שוב אזרחים. אז אנחנו קוראים לכל האזרחים הבלתי מעורבים – לעבור לבית חולים אחר בקרבת מקום, אנחנו מתאמים את זה בעדינות רבה עם כל הכוחות סביב המקום. חמאס הוא זה שעוצר בעדם.״