עמוד הבית » נשים שואלות

נשים שואלות

צילום: אלעד קיואטק
במאמר הנוכחי אציג שאלות מעניינות שחזרו על עצמן, ששאלו אותי נשים שפנו אלי לייעוץ במשך השנים.

מדוע הוא לא גומר ועדיין מסופק?

מדובר על תופעה קיימת, של יחסי מין שבהם הגבר משקיע באישה, גורם לה הנאה, היא גומרת, מסופקת ולגבר זה הספיק, הוא לא ממשיך את האקט כדי לגמור בעצמו. לא מדובר על גבר מעוכב שפיכה/גמירה, אלא על גבר שכשהאישה שלו גמרה במיטה, הוא לא חיפש את האורגזמה שלו, זה אמנם לא קרה תמיד אלא מדי פעם, אך בכל זאת זה הפריע לכמה נשים ששאלו – האם זה מצב תקין?

אז התשובה היא כן, זה תקין ולפעמים אף אצילי. ישנם גברים שעצם ההנאה של האישה במיטה נתנה להם סיפוק נפשי גדול וזה סיפק אותם יותר מהאורגזמה שלהם. ובכל זאת, נשים רבות מרגישות שלא בנוח עם התופעה הזאת, משום שהן מרגישות כעין חייבות, מכיוון שהגבר השקיע בהן והן כביכול לא נתנו שום דבר בתמורה. ברובד הזוגי העמוק יותר, לאישה שאוהבת את הגבר שלה, חשוב שהוא ייהנה ויהיה מרוצה במיטה לא פחות ממנה, לא בבחינת פירעון חוב על ההשקעה שלו כלפיה, אלא נטו מאהבתה אליו.

צילום:canva

 

>>> כואב לי הראש אני עייפה…נראה לי  

מדוע הוא נבהל מהמיניות המוגברת שלי?

לא פעם נשאלתי מנשים, מדוע גברים נבהלו מהן כשבמהלך יחסי המין הן היו גומרות בקלות ויותר מפעם אחת, גונחות, משתוללות ומאבדות שליטה בצורה יוצאת דופן. יש גברים שבעבורם אישה כזאת היא סוג של הגשמת חלום ותיאום מיני מוצלח במיוחד, אך יש כאלה שנבהלים מכך מחמת חוסר הניסיון שלהם, שמכניס אותם לרגשי נחיתות בכך שהאישה שלהם היא כל כך מינית והם הרבה פחות. לאחרים לפעמים נשברים סטראוטיפים על איך נשים מתנהגות במיטה, הם חיו בהנחה שגברים הם המיניים, הכובשים, היוזמים, וכשהם נתקלו באישה מינית באופן יוצא דופן לעומת מה שהם חשבו עד עכשיו שהיא צריכה להיות, הם נכנסו לסוג של הלם.

ישנם גברים מסוג אחר, שנבהלים כשנשים לוקחות יוזמה במהלך האקט בצורה קיצונית, שלוקחות את הגבר בכוח, הופכות אותו, רוכבות עליו בפראות וכו', מבהיל אותם הרעיון שהאישה כאילו משתמשת בהם במהלך האקט. תפקידי בתור יועץ מיני להסביר לגברים הללו שלא רק שזה מצב נורמאלי, אלא שזה מצב שצריך לברך עליו. זה דבר חיובי מאד להיות עם אישה שיש לה מודעות מינית, שמחוברת לעצמה ושיודעת מה עושה לה נעים. אישה כזאת יכולה להעצים את הזוגיות לרמות גבוהות, אם עומדים בציפיות שלה כמובן…

הייתי כל כך מופנמת, איך פתאום במהלך אקט, מצאתי את עצמי, שורטת אותו, מכה אותו (בקטע מיני, לא אלימות…) ומדברת אליו מלוכלך? אני לא מכירה את עצמי ככה!

אני תמיד מסביר לזוגות שמעצם בריאתנו, בכל אדם שוררת החיה המינית הסמויה שרוצה להתפרץ החוצה, רק שלא תמיד קיימים התנאים הנכונים כדי שהיא תתפרץ. גם לא תמיד אנחנו נותנים לה להתפרץ בגלל תפיסות העולם שלנו. אך לפעמים קורה איזה רגע של שחרור, שמושפע מאווירה או התנהגות יוצאת דופן של בן הזוג, או מ'חרמנות' שמגיעה בגלל איזה גירוי חיצוני, שאז ה'חיה שבאדם', מתפרצת החוצה.

כשמדובר ביחסי מין זוגיים, אין צורך להיבהל מהחיה הזאת, להיפך, צריך להנות מעצם ההיכרות איתה ולנסות לחשוב מה גרם לאותה ה'חיה' להתפרץ פתאום ולגרום לנו עונג כה גדול.

צילום:canva

 

כשכבר התייאשתי מהאורגזמה, היא פתאום הופיעה משומקום… למה?

כשמדובר בנשים שכמעט לא גומרות, או גרוע מכך, לא חוו אורגזמה מימיהן, אני מסביר לבני הזוג שחייבים לעבוד בצורה של 'פסיכולוגיה הפוכה' עם האורגזמה המיוחלת. כשמציבים אורגזמה כמטרה, ונכנסים למיטה תחת העננה: "הפעם אנחנו משיגים אותה!", בדרך כלל לא משיגים אותה. כשמרפים מהמרדף אחריה, ונכנסים למיטה בלי להציב מטרה מראש אלא כדי להנות מהקירבה ומהמגע הפיזי הבסיסי, האורגזמה לפעמים מגיעה בהפתעה. זה כמובן תלוי בעוד הרבה גורמים הקשורים לגבר, המשפיעים על המשיכה של האישה כלפיו, כולל היגיינה, ריח, והתנהגות הגורמת לאישה להרגיש נאהבת ושלימה עם המראה שלה, שאז עצם המשיכה והחיבור של האישה לעצמה, גורמות לאורגזמה להופיע פתאום משומקום.כמובן שלפני הכל נדרש תהליך של חיבור האישה לעצמה, לגופה, למיניות שלה ולחייה באופן כללי.

צילום: אלעד קיואטק

למה הוא כל הזמן שואל אותי "זה נעים לך?" ומבקש אישור על כל התקדמות ומגע שלו באקט?

כי הוא אוהב אותך, והוא רוצה שתהני. הייעוד של גבר אמיתי בזוגיות זה לגרום לאישה שלו להיות מאושרת, גם במיטה. ולכן הוא "חופר" לך על מצב ההנאה שלך והוא רוצה להיות בטוח שהוא עובד נכון ומתקדם בקצב שלך. נכון, נשים רבות מתעצבנות ומרגישות חנק כששואלים אותן כל הזמן על ההנאה שלהן ושמבקשים מהן אישור על הצעד הבא, אבל תבינו, זה ממש לא מגיע ממקום רע.

הוספת תגובה

הוספת תגובה