עמוד הבית » סדרת סיקה ביאפין יקל על עורך מפני יובש

סדרת סיקה ביאפין יקל על עורך מפני יובש

צילום: יחצ
סדרה חדשה המטפלת בעור יבש CICA BIAFINE של מותג הדרמו קוסמטיק הצרפתי BIAFINE ומבית ג'ונסון אנד ג'ונסון, לטיפול ושיקום בעור יבש- יבש מאוד או בעור הנוטה לאטופיה.

מוצרי הסדרה נותנים מענה ל 5 סוגים שונים של עור יבש : עדין, נוקשה, מחוספס, סדוק ומגורה, המספקים שיקום ממוקד לסוג העור ומקלים על תופעת העור היבש באמצעות שיקום והזנת העור בלחות מועשרת עם מרקם רך ונעים- עם תוצאות נראות לעין ושמירה על מראה עור חלק, רך, נקי יותר ונעים למגע מהשימוש הראשון.

הסדרה כוללת 6 מוצרים המשקמים את העור מרגיעים ומעניקים לו בוסט של לחות. למראה עור בריא ורך.

תחליב לחות יומי לגוף– מיועד לעור יבש ונוקשה. מעניק לחות מיידית, משקם ונספג במהירות מבלי להשאיר תחושה שמנונית. התחליב מועשר בחומצה היאלרונית וגליצרין ובעל מרקם קליל וקרמי, מעניק עור רך וגמיש כבר מהשימוש הראשון.

מחיר מומלץ :79.90 שקלים.

קרם לחות יומי לגוף– מיועד לעור יבש מאוד (מגורה וסדוק). משקם ומרגיע ביעילות כבר מהשימוש הראשון, מועשר בחומצה היאלרונית ופנתנול, בעל מרקם רך ועשיר, נספג במהירות ולא משאיר תחושה שמנונית.

מחיר מומלץ :69.90 שקלים.

 קרם לחות מזין למניעת גירוי- מיועד לעור יבש במיוחד (יבש מאוד ומגורה). מזין את העור לאורך זמן ומרגיע מיידית את תחושת הגירוי, משקם ועצמתי. משפר את נראות העור (אדמומיות, יובש וחספוס). העור מועשר וחלק יותר החל מהשימוש הראשון.

מחיר מומלץ :64.90 שקלים.

קרם משקם- מיועד לעור פגום, מגורה, סדוק, לאחר גילוח או לאחר טיפול שעווה למבוגרים וגם לעור הנוטה לאטופיה: יבש מגורה ואדמומי. הקרם המשקם יוצר הגנה מהסביבה, מספק לחות מרגיעה ועוזר לשמירה על היגיינת העור. מועשר במרככים וגליצרין, מכיל חומצה היאלרונית, בעל נוסחה הממזערת תגובות אלרגיות ומעניק לחות, מרגיע מיד ומשקם את העור ביעילות. לא מבושם ולא משאיר תחושה שמנונית.

מחיר מומלץ :49.90 שקלים.

תחליב רחצה מזין ומועשר במיוחד- מיועד לעור יבש במיוחד. ללא סבון וללא סופלטים. מנקה את העור בעדינות מבלי לפגוע בו ומעניק לחות מיידית למשך 24 שעות. מועשר בגליצרין, מסייע בשמירה על מחסום העור, מעניק שיקום ונוחות לעור יבש במיוחד, העור חלק ורגוע יותר מהשימוש הראשון.

מחיר מומלץ :59.90  שקלים.

קרם רחצה להרגעת עור מגורה- מיועד לעור יבש במיוחד (עור מגורה). לא מבושם, ללא סבון וללא סולפטים. מנקה בעדינות ומרגיע תחושת גירוי בעור. מעניק לחות מיידית למשך 24 שעות ומסייע בהגנה על העור. עור רך וגמיש מהשימוש הראשון.                   

מחיר מומלץ :69.90 שקלים

כל המוצרים היפואלרגני, ניתן להשיג בסניפי סופר פארם

נסיינית המערכת: הגיע שליח עם אריזה מהודרת, אני פותחת אותה מקמטת את מצחי ובודקת את המוצרים,קרם הרחצה לאחר שימושו עור הגוף קם לתחיה מרים את רמת הלחות, ללא יובש ורגוע קרם גוף המשלים את הטיפול ריחו עדין מעט סבוני ומבטיח לחות מוגברת תחושת טוהר והכי חשוב סוף ליובש ולעור מגורה.