עמוד הבית » סדרת CHIPS, ספר "מלח מים"

סדרת CHIPS, ספר "מלח מים"

אסם צ'יפס - 4 סוגים צילום: סטודיו אסם

סדרת CHIPS במרקם קריספי 

אסם נסטלה, משיקה את סדרת CHIPS. בשלב הראשון הסדרה תכלול ארבעה סוגים שונים של צ'יפס – קלאסי, BBQ, צ'ילי ו-WAVY. בשלב השני יתווסף מוצר נוסף בסדרה, צ'יפס בטכנולוגיית Hand cooked. הסדרה החדשה תעלה על המדפים בחודש ספטמבר 2023.

הסדרה כוללת כאמור ארבעה סוגים וטעמים כך שכל צרכני הצ'יפס יוכלו למצוא את החטיף המדויק עבורם. הסדרה הקלאסית כוללת: צ'יפס קלאסי – פרוסות תפוחי אדמה פריכות בטעם טבעי, צ'יפס BBQ – צ'יפס קלאסי בטעם ברביקיו מעושן, צ'יפס צ'ילי – צ'יפס קלאסי בטעם פלפל צ'ילי מעודן. לצד זאת יוצע צ'יפס Wavy – צ'יפס גלי בטעם טבעי לפריכות מקסימאלית. בשלב השני של ההשקה יושק צ'יפס Hand cooked.צ'יפס ה- Hand Cooked הינו צ'יפס בטכנולוגית  Hand cook(Kettle Chips) המיוצר בשיטת המדמה הכנה מסורתית ביתית, המייצרת חווית צ'יפס קריספית במיוחד.

המוצרים יושקו בכשרות בד"ץ שארית ישראל ובד"ץ מחזיקי הדת. כלל הסדרה הינה ללא סימונים אדומים.

נסיינית המערכת: צ'יפס קריספי הוא מוצר חטיף קריספי ופופולרי האהוב בקרב גילאי הנוער. לאחר כמה דקות של נשנוש השקית התרוקנה בכמה דקות, נותר לבני לשים את השקית בפח.

ספר ילדים בשם "מלח מים"

'יד מרדכי', משיקים לראשונה ספר העוסק בחשיבות הדבורה לטבע ולמאזן כדור הארץ. הדבורים הנמצאות בסכנת הכחדה, ממלאות תפקיד חיוני וחשוב בטבע. על פי הארגון למזון וחקלאות של האו"ם, מתוך כ-100 זני מאכל המספקים 90% מסך המזון בעולם, 71 זנים מאביקה דבורת הדבש ולכן תרומתה ונחיצותה חיונית להמשך קיומנו. הספר 'מלח מים', שנכתב על ידי הסופרת תמר בן אביר (שומר) ואויר על ידי רמי טל, מלמד על נחיצותה של הדבורה לטבע, מתוך מחשבה ונכונות ללמד ילדים כבר מגיל צעיר על חשיבותן של הדבורים לשמירה על המאזן בטבע.

עלילת הספר עוסקת בזוג האחיות "מלח" ו-"מים" המתגוררות בכוורת, עובדות מידי יום במרץ, מדלגות בין פרחים, שותות צוף ומייצרות דבש. בבוקר אביבי אחד "מלח" מחליטה לשבור את השגרה וכנגד כל חוקי הכוורת, היא חומקת מהכוורת ונעלמת כדי לחוות את העולם שבחוץ. הספר עוקב אחר המסע המופלא של 'מלח' בטבע על חשיבותה ותרומתה.

צילום: כריכת הספר

ספר הילדים הוקדש לעבודתם של כל החקלאים והדבוראים בישראל, שתורמים בעשייתם הבלתי פוסקת להתחדשות הטבע ולהיותו חלק אינטגרלי מחיינו, וכן לכל הדבורים המופלאות שעבודתן היומיומית מסייעת למאזן כדור הארץ ולשגשוגו והופכת את העולם למתוק יותר. חלק מהכנסות יועברו לתרומה.

"מלח מים" בהוצאת מטר, ניתן למצוא בחנויות הספרים. מחיר מומלץ לצרכן 74 ש"ח

נסיינית המערכת: מרגש לכבוד חג ראש השנה להשיק ספר הנכתב לילדים בגובה העיניים מלמד על התהליך שביצירת הדבש ועל חשיבות הדבורים בטבע. ומכיל ציורים צבעוניים וטקסט פשוט וקל להבנה.