עמוד הבית » קולקציית קיץ בין שמים לארץ

קולקציית קיץ בין שמים לארץ

רינה צין קולקציית קיץ צילום גיל חיון
קולקציית קיץ 2020 בוחנת את התהליך שהמעצבת רינה צין עברה לאורך 30 שנות עיצוב ויצירה, ייצור קולקציות מדוייקות

לדברי המעצבת: "הדרך בה אני הולכת מידי עונה היא זו שאני צועדת בה שוב ושוב, אבל בדרך כלשהיא אני תמיד מסיימת במקום אחר. זה מסע אל הלא נודע, ואני מחפשת בו דרך לתת ביטוי בצורה לרגש שאין לו שם. העונה הזו מובילה למקום מפגש בין הרס לבריאה, בין מים לאש, בין גבר לאישה.

צילום: תום מרשק
צילום: אופיר פרץ
צילום: אופיר פרץ

במקום אליו הגעתי האור מסנוור אותי, מאיר ומטשטש באותו הזמן. העבר של היצירה שלי נמצא בהווה, זה מנעד שיש בו תנודתיות, הצורה של היצירה נשמרת ומשתנה כמו כספית, כמו מים". "עצרתי בנקודה בה השמיים הופכים למים, או שאולי להיפך?

צילום: אופיר פרץ
צילום: מיכל שינבאום
צילום: מיכל שינבאום

הבגדים מייצרים את המפגש בין האוויר לגלים, בין הכביש שעובר לחוף שלצידו, בין קרני השמש לגרגרי החול בזריחה. הצורות ארוכות וזורמות בשמלות ובחצאיות. המעילים והז'קטים נעים בין פריטים טכניים וספורטיביים עם כתפיים עוצמתיות, לגרסה הביתית לקלאסיקות של המלתחה כמו מעיל טרנץ' ובלייזר.

העונה ייצרנו חולצות מכופתרות מיוחדות ולא צפויות בחומר ובפרטים הקטנים. המכנסים קצרים ורפויים או ארוכים ורחבים, נותנים מקום לגוף לנוע בתוכו".

צילום: גיל חיון

בקולקציה קבוצה אחת של קצף וגלים עשויה משילוב מסעיר של וואל כותנה בהדפסי אינדיגו גרפיים עם אורגנזה משי אפרפרה כסופה כמו ענן. בקבוצה השניה מתערבבים בדים טכניים עשירים שעושים אור וצל עם פשתנים טבעיים כמעט פסטלים של זריחה, בטקסטורות עדינות כמו טביעת כף רגל על החול.

טווח המידות משתנה ונע בין גזרות רחבות ב- ONE SIZE, ומידות XL-XS, ו-1-5.
חנות אונליין: https://rinazin.com/he/>

הוספת תגובה

הוספת תגובה