עמוד הבית » REVITALIFT LASER PADS

REVITALIFT LASER PADS

פדים-לפנים-מסדרת-רויטיליפט-לייזר-צילום-יחצ-חול
פדים לטיפול אנטי-אייג'ינג – ספוגים בחומצה גליקולית

עם הגיל, קצב התחדשות התאים בעור מואט ותאי עור מתים עשויים להצטבר על עור הפנים. הצטברות זו עלולה ליצור מחסום לספיגת מרכיבי האנטי אייג'ינג, ולמנוע טיפול אופטימאלי.

טיפוח העור לקראת לילה הוא קריטי: ניקוי והסרת איפור חיוניים לפינוי פני העור מלכלוך; סרום וקרם לחות המתאימים ללילה חיוניים על מנת להעניק לו הזנה ולסייע בהתחדשותו. עורנו "מקבל" טיפוח בצורה טובה יותר בלילה, מפני שהוא משחרר את ההגנות המאפיינות אותו ביום, מפנה את משאביו להתחדשות וביכולתו לספוג הזנה בצורה יעילה  פי 2 מאפשר בשעות היום.

כאשר מבקרים אצל רופאי עור ודרמטולוגים, ולפני טיפול דרמטולוגי כזה או אחר, נוהגים הרופאים לעשות פילינג באמצעות חומצה גליקולית על מנת להסיר את התאים המתים מפני העור. הדבר מכין את העור לטיפוח שאחרי, ובעצם מייעל את פעולת הטיפוח.

על בסיס זה, ומתוך הרצון להנגיש את היעילות המושגת באמצעות פעולה דרמטולוגית פשוטה זו, מרחיב מותג הטיפוח הבילנאומי לוריאל פריז את סדרת הטיפוח רויטליפט לייזר X3. הסדרה כולה מבוססת על יעילות טיפוח המבוססת על פעולות דרמטולוגיות- כגון טיפול בקרני לייזר, וכעת מצטרף אליה REVITALIFT LASER PADS– מוצר המכיל פדים ספוגים מראש בקומפלקס גליקולי, המסייעים בהסרת תאי עור מתים. מדובר בפעולת קילוף והסרה יעילה במיוחד, שצירופה לשגרת טיפוח האנטי אייג'ינג שלכם מדי ערב תחדד ותעצים את תוצאותיה.

יעילות מוכחת:

הפורמולה המתקדמת מתאימה לכל סוגי העור, לשימוש יומיומי ביתי. רויטליפט לייזר פד, מכילים פורמולה המועשרת בקומפלקס גליקולי, לסיוע בטיפול בקמטים, המרצת התחדשות העור, האחדת הגוון ושיפור מרקמו.

מגמה חזקה בתחום הדרמטולוגיה: לייזר לטיפול בקמטים

במהלך השנים האחרונות, התבססו מספר רב של אפשרויות דרמטולוגיות להענקת מראה צעיר יותר לעור. דרמטולוגים רבים משתמשים בטיפולי לייזר שונים על מנת לצמצם ולשפר את מראה הקמטים. סדרת רויטליפט לייזר X3 נוסדה עקב גילוי חדשני של לוריאל פריז, לפיה שימוש יומיומי במשך חודשיים בקרם היום של הסדרה, מפחית את מראה הקמטים שעל העור בכ-3 שנים(!), ואילו שימוש יומיומי של חצי שנה, "מוריד" ממראה הקמטים על הפנים כ-7 שנים*. יכולת זאת, המתכתבת עם טיפולי הלייזר הדרמטולוגיים השונים.

שגרת טיפוח ערב יעילה, משולבת LASER PADS:

 1. בערב, הסירו איפור ונקו היטב את הפנים עם הניקוי הרגיל שלכם.
 2. השתמשו בפד אחד של LASER PADS ועסו בעזרתו את הפנים בתנועות סיבוביות. יש להימנע מאזור העיניים והשפתיים. אין צורך לשטוף את עור הפנים לאחר המריחה. הפד ספוג בקומפלקס גליקולי, ולכן אין להניח על הפד שום חומר מכל סוג. יש לסגור את הצנצנת היטב לאחר השימוש, על מנת למנוע התייבשות הפדים הנותרים.
 3. כעת, מרחו בחופשיות וכרגיל את הסרום, ולאחריו קרם לילה מסדרת רויטליפט LASER X3. ספיגת קרמים מטפחים תהיה יעילה יותר, הודות לשימוש ב-LASER PADS מסדרת רויטליפט לייזר.

יש להשתמש במוצר בעל מקדם הגנה (SPF) בבוקר למחרת השימוש בLASER PADS.

טיפ: ניתן להשתמש בקרם יום ללא הגנה, ולהוסיף מעליו מוצר איפור בעל SPF. זוהי הגנה מספקת.

 

 • סדרת רויטליפט – הסדרה האנטי אייג'ינג הנמכרת ביותר בעולם.
 • REVITALIFT LASER PADS– תוספת בעלת אימפקט משמעותי לשגרת טיפוח האנטי- אייג'ינג
 • צנצנת המכילה 30 פדים, ספוגים מראש בקומפלקס גליקולי
 • REVITALIFT LASER PADS – מתווסף לשגרת הטיפוח הקיימת בערב, לאחר ניקוי העור ולפני מריחת הקרמים. העברת פד אחד על הפנים מסייעת בהסרת התאים מתים, ומאפשרת למוצרי הטיפוח להיספג בצורה יעילה יותר- ללא "מחסום".
 • שימוש יומיומי מדי ערב ב-LASER PADS מסייע בשיפור מראה קמטים, גוון עור אחיד  ובמרקם העור
 • צילום יח"צ חו"ל
  קרם-לפנים-מסדרת-רויטיליפט-לייזר-3
  צילום: יח"צ חו"ל
  צילום : יח"צ חו"ל

תכולה: 30 פדים בצנצנת

במהלך חודש מרץ 2019 , מחיר השקה מיוחד 59.90 ₪

מחיר מומלץ לצרכן: 80 ₪

*ע"פ מחקר קליני על 97 נשים, נבדקו קמטים בצידי העיניים בלבד

הוספת תגובה

הוספת תגובה