עמוד הבית » TAP איר פורטוגל משיקה טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון

TAP איר פורטוגל משיקה טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון

חברת התעופה הלאומית של פורטוגל, TAP, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, מכריזה על השקת טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון. פתיחת הקו נעשית כחלק מתוכנית הרחבה ופתיחת קווים של החברה ברחבי העולם ובמסגרתו תציע TAP קישוריות נוחה לנוסע הישראלי למגוון יעדים באירופה, צפון ודרום אמריקה ואפריקה.

הקו יופעל באמצעות מטוסי אירבאס מתקדמים כאשר הטיסה מתל אביב תמריא בשעה 5:05 בבוקר ותנחת בליסבון בשעה 9:00 (זמנים מקומיים) והטיסה מליסבון תמריא בשעה 14:20 ותנחת בשעה 21:30 בישראל. הקו החדש יאפשר הגעה נוחה ומהירה לבירה ליסבון וליעדים נוספים של החברה: פורטו, פארו, מדיירה והאזוריים, ברזיל, ארה"ב ואפריקה.

TAP מתכננת לקלוט עד סוף שנת 2019 יותר מ-37 מטוסי אירבאס חדשים ממספר דגמים ו-71 עד סוף שנת 2025: 21 מטוסי A330-900neo, 17 מטוסי A321neo, 14 מטוסי A321LR ו-19 מטוסי A320neo. בכך, תהיה לאחת מחברות התעופה עם צי המטוסים הצעיר ביותר בעולם. TAP היא החברה החברה הראשונה בעולם שקיבלה את המטוס החדש ורחב-הגוף A330-900neo ובין הראשונות בעולם שמקבלת את המטוס החדש צר הגוף A321LR אשר יופעל הן על הקו לתל אביב והן בטיסות טרנסאטלנטיות החל מחודש יוני. בכל המושבים ישנם מסכים אישיים עם VOD, שקעי חשמל ו-USB וכן WIFI. מחלקת העסקים במטוסי האירבאס A321LR מציעה מושבי מיטה שטוחים לחלוטין (Flat Bed).

TAP מציעה מחירים משתלמים לכל יעדי החברה, כאשר ניתן לרכוש כרטיסים בארבע רמות מחיר במחלקת התיירים, החל מ-DISCOUNT: ללא מזוודה, ללא הושבה, וללא אפשרות לביטול או שינוי ועד PLUS – עם שלוש מזוודות, הושבה מועדפת באזור ה-PREMIUM, עדיפות בביטחון ובצ'ק אין, צבירה מוגברת של מיילים, שינוי בחינם, ביטול בתשלום ועוד. בטיסות בקו לישראל מוגשת ארוחה מלאה חמה ללא קשר לרמת המחיר. במחירי ה-Discount החברה מציעה טיסות החל מ-233$ לליסבון ויעדי אירופה, 655$ לסאו פאולו, ריו דה-ז'נירו ושאר יעדי ברזיל, 770$ לניו יורק, בוסטון, מיאמי ושיקאגו ו-824$ לסן פרנסיסקו.

פתיחת הקווים החדשים מתאפשרת כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה ליעדים חדשים והגברת התדירויות במהלך השנה הנוכחית כדוגמת וושינגטון, סן פרנסיסקו ושיקגו בארה"ב ונאפולי, דאבלין, ובאזל באירופה.

מנכ"ל TAP איר פורטוגל, אנטונואלדו נבס, אשר הגיע בטיסה הראשונה בקו שנחתה מליסבון יחד עם בכירי החברה ציין כי "פתיחת הקו החדש לתל אביב לא רק שתביא תיירים נוספים מפורטוגל אלא גם מיעדי ההמשך של החברה כדוגמת ברזיל, אליה מגיעה החברה לעשר ערים וכן יעדים בארה"ב, בה מתרחבת רשת היעדים של TAP הן ברמת היעדים והן ברמת התדירויות. בנוסף, הנוסע הישראלי יוכל ליהנות ממגוון היעדים של TAP במחירים תחרותיים, על גבי מטוסים חדשים ומתקדמים, בקישוריות נוחה ועם מתן שירות מצוין הן על הקרקע והן באוויר".

עם פתיחת הקווים החדשים, TAP איר פורטוגל תטוס ל-92 ערים ב-36 מדינות ברחבי העולם. TAP איר פורטוגל חברה בברית התעופה Star Alliance. בסיס הפעילות של החברה הוא שדה התעופה הבינלאומי של ליסבון. בשנת 2018 הטיסה החברה כ-16 מיליון נוסעים.

צילום: חן גלילי