עמוד הבית » בשורה בעולם: תכשיר לתיקון נזקי שמש לעור גופנו

בשורה בעולם: תכשיר לתיקון נזקי שמש לעור גופנו

ד''ר פישר אולטרסול מד קרם פנים מינרלי - קופסה+מוצר - צילום יעל האן
ד"ר פישר אולטרסול משיקה את סדרת אולטרסולMed שתימכר לראשונה בבתי המרקחת. הסדרה כוללת חמישה מוצרים: ארבעה מוצרים מתקדמים מסוגם להגנה בזמן החשיפה לשמש: תחליב גוף, ספריי שקוף, קרם פנים מועשר בלחות, קרם פנים המכיל מסנני קרינה מינרליים ומוצר אחד חדשני פורץ דרך לאחר החשיפה לשמש -קרם פנים משקם עוצמתי לתיקון הנזקים לאחר החשיפה לשמש.

אולטרסול מד החדשנית הינה בעלת קונספט ייחודי של הגנה יומיומית חיונית ומשלימה (24/7) מפני נזקי השמש לעור רגיש, באמצעות שילוב בלעדי של מגוון תכשירים להגנה גבוהה מאוד בזמן החשיפה לשמש וקרם פנים משקם עוצמתי המסייע להגנה הטבעית של העור לטפל בנזקים הממשיכים להצטבר גם לאחר החשיפה לשמש.

Protect & Calm פריצת דרך בהגנה גבוהה מאוד ורחבה לעור רגיש בזמן החשיפה לשמש

  • משלבים טכנולוגיה ייחודית המעניקה הגנה גבוהה מאוד בספקטרום קרינה רחב ביותר (UVA+UVB+IR+HEV). בעלי SPF 50+ להגנה גבוהה מאוד מקרינת UVB , הגנה גבוהה וסיוע להגנה מפני נזקי קרינת אינפרה רד (IR) והאור הנראה באנרגיה גבוהה (HEV).
  • מכילים קומפלקס אנטי אוקסידנטים המשלב ויטמין E ותמצית תה ירוק לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ובשמירה על מראה עור בריא גם בעתיד.
  • מכילים רכיבים אקטיביים לסיוע בהרגעת העור המשלבים רכיב בוטני פעיל מצמח הליקוריציה Botanyselect. עם תמצית מפרחי הקמומיל לסיוע בהרגעת העור, בהפחתת אדמומיות ובמניעת גירויי עור.
  • מעניקים לחות ל-24 שעות.

Repair & Calm פריצת דרך בסיוע בשיקום העור לאחר כל חשיפה לשמש

מחקרים פורצי דרך מראים כי כל חשיפה לשמש גורמת לנזקים מידיים לתאי העור ולנזקים נוספים המתמשכים גם שעות רבות לאחר החשיפה לשמש, הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור ועלולים לגרום לפגיעה גם ב- DNA ולסרטן העור.

לאחר החשיפה לשמש קיים חלון הזדמנויות קצר בו הגוף נלחם על מנת שנזקי השמש לא יתקבעו ב- DNA.

אולטרסול MED Repair החדשני מסייע לגוף לצמצם את נזקי השמש.  קרם פנים Repair הייחודי הינו קרם משקם עוצמתי המסייע בחיזוק ההגנה הטבעית של העור מפני נזקי השמש באמצעות פורמולה חדשנית ומתקדמת מסוגה המכילה שילוב רכיבים יעיל במיוחד:

  • קומפלקס אנטי אוקסידנטים רב עוצמה (תה ירוק, ענבי שרדונה, Q10) לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ולסיוע בחיזוק ההגנה הטבעית של העור.
  • סרום בוטני חדשני Elix-IR™ ללחימה בהזדקנות העור – מסייע להגנה על חוזק, גמישות ומיצוק העור וכן לטשטוש קמטים הנגרמים מחשיפה לשמש.
  • מערכת לחויות אקטיבית – חומצה היאלורונית, לסיוע בחיזוק מרכיב הלחות הנמצא באופן טבעי בעור וכן פוליסכרידים ופרו ויטמין B5.
  • שילוב ייחודי של ויטמינים – ויטמין E, ויטמין A ו- Q10.
  • סדרת ד"ר פישר אולטרסול מד – קבוצתי – צילום יעל האן

כל מוצרי הסדרה נבדקו דרמטולוגית, היפואלרגנים ועברו בהצלחה את מבדק סנסטיב המעיד על התאמתם לעור רגיש.  כמו כן כל התכשירים: ללא פראבנים, ללא בושם, ללא מרכיבים מהחי ולא נוסו על בע"ח.

נסיינית המערכת: חדשנות זוהי המילה המתאימה לד"ר פישר, המצאת קרם היחיד בעולם שפותח כחול לבן במעבדה בארץ. בשורה עולמית הקרם מתקן את הנזקים שנגרמו עקב החשיפה לשמש וניתן לתקן את מצב העור עד לעשרים וארבע שעות וכך מונעים סכנת פגיעה לעור,כוויות, קמטים, ניתוחים ומחלות סרטן העור. חובה לשמור על עצמנו בזמן שאנו חשופים לשמש מהיום שימוש בקרם ישמור על בריאותנו.זיכרו קרם הגנה 50 SPF כובע ולשתות מים.

תהנו בקיץ.

הוספת תגובה

הוספת תגובה