עמוד הבית » גאגא עם אוהד נהרין

גאגא עם אוהד נהרין

צילום: גאגא
זו השנה השביעית שארגון גאגא בשיתוף נשות ואנשי להקת מחול בת־שבע מקיימים שיעור גאגא בהובלת אוהד נהרין שכל הכנסותיו מוקדשות לאגודה לזכויות האזרח בישראל.

גאגא היא שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין, מהכוריאוגרפים המובילים בעולם. גאגא מאפשרת לנו לנוע, לרקוד, להעיר את החושים והדמיון, להרגיש נוכחים בתוך הגוף שלנו, לחזק אותו ולמצוא בו את הכח. האגודה לזכויות האזרח הוקמה ב-1972, והיא ארגון זכויות האדם הגדול, הוותיק והמוביל בישראל. נשות ואנשי הצוות שלה פועלים במישור המשפטי, הציבורי והחינוכי על מנת להבטיח את קיומה של חברה שוויונית לכל אדם.

בימים לא פשוטים אלה, עבודתה של האגודה חשובה לאין שיעור ומורכבת מתמיד. ההגנה על זכויות אדם היא המצפן היחידי שיש לנו, והמחויבות שלנו לאנושיות, לדמוקרטיה ולשוויון היא החיבור לתקווה ולעתיד טוב יותר.

צילום: גאגא

 אוהד נהרין: "חובה עלינו תמיד, וביחוד בימים נוראים אלו לדאוג לזולת. בתוך חוסר האונים שרובנו חשים זה המעט שנשאר וניתן לנו לעשות. אני מזמין אתכן ואתכם לנוע איתי. 60 דקות של מאמץ ותענוג, נתחבר לעדינות, לכח המתפרץ, לזריזות, לסיבולת, לגרוב ולרוח השטות. שנים רבות שאני עוקב מקרוב אחרי העשיה החשובה של האגודה ואין לי ספק שלעזור לאגודה זה להבטיח עתיד טוב יותר לנו ולבאים אחרינו"

 נועה סתת, מנכ״לית האגודה לזכויות האזרח בישראל: "אלה ימים נוראים. כבר שבועות ארוכים שהלב שבור, הצער גדול וכך גם החשש והדאגה. אין מילים לבטא את הזעזוע מהטבח המחריד שביצע החמאס, החרדה הבלתי נתפסת לגבי מצבם של החטופים והצער העמוק על נפגעים חפים מפשע בעזה.

בתוך הזוועות אנו זוכרות וזוכרים כי תפקידנו בשעת מלחמה רק הופך למשמעותי יותר. מאז פרצה המלחמה צוות האגודה עוסק בהגנה על זכויות אדם במצבי חירום ופועל כל העת כדי להמשיך את השליחות שלנו לפעול למען הגנה על הדמוקרטיה ועל זכויות אדם. בשעה הקשה הזו אני וכל צוות האגודה מבקשים להודות לאוהד נהרין, לגאגא, ללהקת מחול בת־שבע ולכל מי שנרתם לקחת חלק ולתרום להמשך פעילות האגודה גם בעת הזו, מתוך הבנה כי המחויבות שלנו לזכויות אדם היא התקווה לעתיד טוב יותר לנו ולילדינו".

צילום: גאגא

 כל ההכנסות משני השיעורים יועברו לאגודה לזכויות האזרח. האירוע פתוח לכולם מגיל 16 ומעלה. אין צורך בניסיון קודם בתנועה או במחול. משך השיעור הוא כשעה והדלתות יפתחו בשעה 18:30, כחצי שעה לפני תחילתו.

ליצירת קשר ושאלות אנא פנו למייל: Info@gagapeople.com

אפה ? ימים שני ושלישי, 5 ו-6 בדצמבר 2023 בשעה 19:00 סטודיו ורדה, מרכז סוזן דלל

מחיר כרטיס:  150 ₪