עמוד הבית » הסניף השלישי של המותג הבינלאומי ריזרבד

הסניף השלישי של המותג הבינלאומי ריזרבד

מימין גס כנען סוניה לבנת ועמיר משה צילום בן פרידמן
מעלה מ 10,000 איש הסתערו בערב חמישי האחרון 11.7) על סניף הדגל שנפתח בצפון הארץ של המותג הבינלאומי ריזרבד, במתחם מיי בייבי בירכא.

כשעה לפני הפתיחה נערך אירוע VIP  ע"י הנהלת O&H המייבאת ומשווקת בישראל את ריזרבד בישראל, בניהם סוניה לבנת ועמיר משה יחד  עם נציגי המותג מחו"ל, בראשם מיכאל קנייס – מנהל השיווק העולמי של המותג.

 

את האירוע פתח עמיר משה, שאמר: "RESERVED  הוכיח בישראל שיש צמא למותג נחשק. בחרנו להרחיב את הרשת גם לאזור הצפון , ירכא הוא אבן שואבת לכל תושבי האזור ובסופי שבוע מכל הארץ".

 

עוד הוסיף משה ואמר: "הסניף השלישי יפתח בהשקעה של 8 מיליון ₪ ולראשונה  המותג פותח בישראל  מחלקה ייעודית לתינוקות וילדים.  אחד היתרונות של המותג, הינו חידוש קולקציה פעמיים בשבוע במחירים אטרקטיביים מאוד, גם קולקציית הילדים החדשה, כמו קולקציית הנשים, תתחדש בסחורה חדשה על בסיס שבועי ורמת המחירים בישראל תישאר זהה לזו שבאירופה."

 

ג'ס כנעאן מבעלי מתחם מיי בייבי אמר: "מתחם מיי בייבי הוא הפנינה של הגליל, ואבן שואבת למשפחות המגיעות מכל הארץ. המקום מספק חוויית קניה לצד בילוי. החלטנו להביא את הבשורה האופנתית לאזור הצפון ובחרנו בריזרבד כמותג מוביל , אופנתי, איכותי, שמתחדש תדירות ובמחיר לכל כיס, יצירת מחלקת ילדים ריזרבד לראשונה בארץ הופכת את הסניף לייחודי ובעל ערך מוסף. "

בסוף האירוע ערך  ג'ס כנעאן  סיור לאורחים שהגיעו ממרכז הארץ וסיפר על התוכניות להרחבת המקום וכניסה של מותגים חדשים.