עמוד הבית » חושניות בכל העוצמה- הכירו את ההירו

חושניות בכל העוצמה- הכירו את ההירו

טיטניום בושם חדש HERO EDP, צילום: שאטרסטוק
Hero בושם מהדור החדש השובר מוסכמות ומשלב בין תמציות ריח מינרליות לבסיסים קלאסיים ידועים ומוכרים. היצירתיות במרכיבים מביאה שילוב שעוטף את הגוף באנרגטיות הנוצרת כמו לאחר מקלחת ממריצה עם חושניות חוצפנית.

השילוב מודרני של רעננות הדרים עם תבליני פלפל ואמבר חמים יוצרת ניחוח מתוחכם בסגנון צרפתי מודרני, מלא תנועה ומרשים. פרץ הניחוח הראשון משדר רעננות הדרים, שניות לאחר מכן מגיע רובד קלאסי של לוונדר ומאסק. הבושם המתקבע על העור בניגודים היוצרים ניחוח מיוחד, שכולו אנרגטיות ותנועה.

פירמידת הבושם:

תווים עליונים: ברגמוט איטלקי ופלפל וורוד יוצרים ניחוח רענן ועוקצני.

תווים אמצעים: פלפל סצ'ואן, לוונדר, ווטיבר ופטצ'ולי מוסיפים רובד חושני, אנרגטי ומתובל.

תווים בסיסים: אמבר, אמבגריס משולב במאסק וקליפות מעושנות של עץ ארז יוצרים בסיס חמים ועמוק המתקבע על העור בעוצמה לשעות ארוכות.

טיטניום בושם חדש HERO EDP, צילום: טל אזולאי

HERO  EAU DE PARFUM

מחיר:  149  ₪  לתכולת: 100 מ"ל

להשיג בכל רשתות הפארם ברחבי הארץ ובקישור https://www.careline.co.il/product-category/%d7%91%d7%a9%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%92%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9d/

נסיינית המערכת: בושם הינו חלק מתשוקת החיים בושם משובח ואיכותי נשמר לאורך זמן על המדף הביתי ואינו מתקלקל. בושם ההירו מייצג את תענוגות החיים, ניקיון והרבה סטייל עם קורטוב של אופי גברי ומשיכה למין השני. להירו קיים "גוף" הווה אומר הריח האמיתי, איכות הבושם שאנו מתפוגג מהר.