עמוד הבית » כדורי המוצ'י תשווק דרך האפליקציה את ה- Little Moons

כדורי המוצ'י תשווק דרך האפליקציה את ה- Little Moons

צילום: יאנגו דלי
הממתק היפני במקורו קיבל כאן שדרוג מעולם אחר. בצק מקמח אורז מתוק רך ולעיס, סביב ליבת גלידת ג'לאטו איכותית. המותג האנגלי Little Moons הפך לגרסה הפופולרית ביותר ברחבי העולם ומעכשיו יהיה זמין בישראל במשלוח מעכשיו לעכשיו באמצעות אפליקצית .Yango Deli בתחילה עם ארבעת הטעמים הפופולריים ביותר: וניל, פיסטוק ודבש, פסיפלורה ומנגו, שוקולד מריר ואגוזי לוז, ובלונדי.

בישראל כבר היום ניתן להשיג מוצ'י, אבל מומחי קולינריה ברחבי העולם הגדירו את המוצ'י של Little Moons כאיכותי ביותר בעולם. כל כדור Little Moons מיוצר ממרכיבים איכותיים שנבחרו בקפידה כדי להגיע לטעמים הטובים ביותר. הגלידה הלא רגילה שבתוך כדור המוצ׳י מיוצרת מחלב ושמנת טריים וללא משתמשים בחומרי טעם וריח או חומרים משמרים מלאכותיים. ה- Little Moons הוא ללא גלוטן, מכיל פחות מ-85 קלוריות לכדור, ו-96% מהאריזה שלו ניתנת למחזור. ככלל, יאנגו דלי, חלוצת ה-Quick Commerce בישראל, תאפשר לראשונה משלוח של "ליטל מונס" אל דלת הבית, תוך שמירה על איכות וטיב המוצר.

המוצ'י במקורו הינו קינוח ללא גלוטן שמקורו ביפן. שמו על שם ה-"מוצ'יגומה", זן אורז עמילני מיוחד. המוצ'י הפך לפופולרי בעולם, וחברת Little Moons ייצרה מותג יוקרתי שלוקח את המוצ'י המסורתי למקומות חדשים, מודרניים ופופולריים. המותג יהיה זמין באפליקציית יאנגו דלי בדיוק בזמן לסילבסטר ולחגיגות הנובי גוד, וישדרג את אווירת החג הבינלאומי.

צילום: יאנגו דלי

רק לאחרונה, יאנגו דלי הודיעה על הרחבת פעילות לכ-25 מוקדים נוספים, מה שיאפשר לישראלים מרחבי הארץ ליהנות מהממתק האהוב.טל בטיטו, סמנכ"ל הסחר של Yango Deli: "אנחנו ממשיכים להיות קשובים לטעם של הצרכנים, ולזהות את הטרנדים האהובים בעולם. הישראלים הם אחד העמים שהכי מטיילים בעולם, והם מביאים איתם לארץ חוויות קולינריות מעבר לים. כיוון שאין שום סיבה שיהיה ניתן להשיג את הגלידה מהטיול אחרי צבא רק בדרום אמריקה או את הירחים הקטנים והמתקתקים רק בטיולים אורבניים באירופה – החלטנו להרים את הכפפה ולהביא את חו"ל לכאן."

עוד על המותג: https://littlemoons.com/