עמוד הבית » כך תשמרו על שיער ילדכם בקיץ

כך תשמרו על שיער ילדכם בקיץ

סרקל קיץ צילום יעל האן
עונת הקיץ הגיעה ואיתה השמש, הים והבריכה. כל אמא יודעת שבכל קיץ הילדים מבלים שעות רבות בשמש והבילוי המועדף במיוחד על כולם הוא לשחק בבריכה וללכת לים.

ממחקר שבוצע ב-2019 בקרב אנשים המבלים בבריכות שחייה באופן תדיר, עלה כי: 72% הרגישו יובש בשיער, 67% חשו יובש בקרקפת ו-65% התלוננו על רגישות בעור הקרקפת. עוד ידוע כי קרני השמש פוגעות באופן ישיר במרקם השיער ובעור הקרקפת.

בכדי לשמור על בריאות ילדנו, פיתחו במעבדות המחקר והפיתוח של ד"ר פישר תכשירים ייחודיים ובלעדיים שבנוסף לשמירה על היגיינת השיער מסייעים גם בהתמודדות עם נזקי הקיץ והכלור על השיער והקרקפת. סדרת סרקל קיץ מכילה שמפו ומרכך לילדים, המותאמים לשימוש יומיומי גם ללא שהייה בבריכה. התכשירים ללא דמעות, נבדקו דרמטולוגית ועברו את מבדק סנסיטיב – המעיד על התאמה לעור עדין ורגיש במיוחד.

הסדרה מבוססת על רכיב ייחודי Peach leaf extract  – שמקורו במחוז Yamanashi  השוכן למרגלות הר הפוג'י, באתר מס' 1 לגידול אפרסקים ביפן. תמצית עלי האפרסק נחשבת כבעלת סגולות רבות כאשר אחת מהן נבדקה מחקרית והוכחה כמסייעת בטיפול ובהפחתת נזקי כלור ובמניעת יובש הנגרמים לשיער ולעור הקרקפת כתוצאה משהייה במי הבריכה.

הנוסחה  מכילה רוזמרין, שומרת על השיער רך ונקי, מתירה קשרים ומסייעת בשמירה על לחות, גמישות וחיוניות השיער, למראה שיער בריא, חזק ומלא ברק וללא מלחים.

מבצעי השקה לתחילת חודש מאי:

סופר פארם: השני ב-10 ₪, רשתות השיווק: 19.90 ₪

תכולה: 750 מ"ל

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת הפרטיים ורשתות השיווק.